דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

מכתבי תודה ממטופלים אודות הטיפול במחלות שונות ודיאטה

דיאטה - ההמלצה של רוחמה
דיאטה - ההמלצה של יוליה

 דיאטה והרזיה-המלצה של טליה מבאר שבע
דיאטה והרזיה-המלצה של טליה מבאר שבע
 
דיאטה, חיטוב והרזיה-המלצה מאסף
 
דיאטה, חיטוב והרזיה-המלצה מדורון
 
דיאטה, חיטוב והרזיה-המלצה מגלית
 
דיאטה והרזיה-המלצה מארי
 
המלצות קובי עזרא, יעקב עזרא המלצה
 
המלצות ממטופלים, שרית חדד דיאטה,עופר שכטר דיאטה, נינט דיאטה, יהודה הלוי דיאטה, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, בנק מזרחי טפחות, בנק מרקנטיל, עובדי מדינה, חיטוב, גיורא עופר דיאטה, חברת חשמל, קובי יעקב עזרא, דיאטות, ארגון, תזונת ספורט, פעילות גופנית, תוספי תזונה,
 
המלצה דיאטה מהירה - משלומית על קובי עזרא

לכל מאן דהוא

 

הנדון: דיאטה באמצעות מפגשים עם קובי עזרא

 

 שמי רון פוגל, בן 43, עו"ד ומבקר קולנוע.

 לאחר עשר שנים שבהם התאמנתי קבוע בחדר כושר הפסקתי להתאמן וגם הקפדתי פחות ופחות על תזונה. כתוצאה מכך עליתי במשקל והגעתי למשקל של 102 ק"ג. רוב הבגדים שלי לא התאימו לי והרגשתי מאד לא בנוח עם המראה שלי. קיבלתי גם "המלצה" חמה מהרופא שלי לרדת במשקל לאור הופעת תופעות של כבד שומני ויתר כולסטרול וטריגליצרידים מוגברים.

 בעבר הייתי פשוט הולך למכון הכושר ומוריד את המשקל העודף אך מכיוון שאני עובד בשתי עבודות ונולדה לי בת כבר אין לי זמן ללכת להתאמן והייתי די אובד עצות לגבי הדרך לרדת במשקל

 חבר טוב שלי הלך ו"נעלם" למול עיני וששאלתי אותו איך זה, הוא הפנה אותי ליעקב עזרא והמליץ עליו בחום. פניתי ליעקב עזרא ומייד הבנתי כי לא מדובר בדיאטן כמו אלו שבקופת חולים שממליצים לך על דיאטת "שטנץ".

 יעקב עזרא הסביר לי כי הוא יתאים את הדיאטה שלי לאורח חיי (אני למשל לא אוכל עד הצהריים ומאוד אוהב לאכול בשעות מאוחרות בלילה)...

 היום אחרי ארבע חודשים ושמונה מפגשים דו שבועיים אני שוקל 11 ק"ג פחות. חזרתי למימדים שלי מלפני חמש ושש שנים. אני קוצר מחמאות וגם הבדיקות הרפואיות שלי השתפרו פלאים (ירידה בכולסטרול ובטריגליצרידים).

 לכל אורך תקופת המפגשים והדיאטה לא הרגשתי בקושי רב. הקפדתי למלא אחרי הוראותיו של יעקב עזרא ולמרות שלא חזרתי לפעילות גופנית, הגוף התעצב כאילו ביליתי שעות במכון הכושר!

 אני ממליץ בחום על יעקב עזרא, אציין את יחסו הלבבי והתומך ואת התחושה שהוא מעביר כי הכול אפשרי.

 

בברכה

 רון פוגל, עו"ד


 

קובי שלום, רציתי להודות לך על טיפולך בי, והיכולת שלך לגרום לי בסופו של דבר, גם לרדת במשקל.

הצלחת היכן שרבים וטובים נכשלו (ניסיונות של 5 שנים..בכל מסגרת אפשרית), וזאת בזכות הידע שלך, שיטתך המוצלחת, ו"הגאונות" לשנות את התפריט בהתאם לחולשות/חוזקות שלי, אגב בחינת התפריט.

הבאת לי את הבריאות - ובכך עשית עבודת קודש, כמלאך, ומי ייתן ותמשיך לעשות עוד רבים מאושרים וחטובים כמוני. הפנמתי את התפריט ואני ממשיך בו.

ממליץ ואמליץ עליך בכל פה.  (תאריך: 1-1-2010)

תודה רבה ! (אסף.אבני, עו"ד) הלשכה המשפטית, האפוטרופוס הכללי והכונסהרשמי.רוב תודות ליעקב עזרא אשר סייע לי לאזן את המערכת המינית שלי. סיפורי החל בחדר הכושר בבת-ים, שם הייתי מכור לספורט פיתוח הגוף, ורציתי להיות גדול מאוד. אך הציעו לי המאמנים מחדר הכושר לקחת סטרואידים, וכמובן שלא היה להם מושג על מה הם מדברים, ושלא נדבר על תופעות לוואי של התרופות הרבות אותם לקחתי. כעבור שנה לאחר שעליתי במשקל גופי 10 ק"ג חשתי חוסר תפקוד מיני, עד כדי כך שלא היה לי חשק כלל. פניתי לרופא ועברתי סידרת בדיקות ונתגלו הממצאים הבאים: טסטוסטרון טוטל 0.1ng  והורמון FSH היה אפס. הרופא טען שאין מנוס מטיפול כרוני של הורמון המין הגברי.
כאשר הגעתי לקובי עזרא הוא המליץ לא לנסות טיפול הכולל תחילה את תהליך הדטוקסיפיקציה ולאחריו איזון הורמונאלי. וכך לאחר תהליכים אילו אני מתפקד מינית באופן אופטימאלי ומרגיש שקיבלתי את הגבריות שלי בחזרה. אז רוב תודות לך קובי

עזרא. שלכם רפי. מ.

  
מכתב המלצה על הקוצ'ר האישי שלי יעקב עזרא
סיפורי מתחיל כך, כשהגעתי ליעקב עזרא כבר הייתי שבור ובלי תקווה כלל, היות וכבר הייתי אצל תזונאים ונטורופטים רבים אך ללא הואיל. אני זוכר שביום הראשון שהגעתי אל יעקב עזרא נדהמתי לראות מה הוא עושה לאנשים בטווח של כשלושה חודשים – לפני ואחרי ולא ניתן לזהות את האדם. מה גם שחיקו בפינת ההמתנה עוד מספר מטופלים של יעקב, וכששאלתי אותם הם שיבחו אותו ואמרו שיעקב עזרא מספר-1 בתחום התזונה והספורט בישראל.
כשהגיע שעתי נכנסתי לקליניקה, נפתחתי וסיפרתי ליעקב שלא הולך לי עם בנות, הן לא מסתכלות עליי ואפילו לעגות לי. כך בהמשך למשפט הנ"ל השיב לי יעקב עזרא: "אני יעשה אותך חתן", וכך היה כעבור כחצי שנה של תזונה נכונה ואימון ביתי של 10 דקות בקירוב, השלתי מעליי כ- 43 ק"ג והפכתי מאדם שמן חסר ביטחון עצמי, לאדם חטוב ושרירי עם הרבה ביטחון עצמי ואפילו בעודף. טוב אז מאותה הפגישה הראשונה שלי בקליניקה של יעקב עזרא חלפה לה שנה והיום אני התקשרתי אל המסטר-קוצ'ר שלי ואמרתי לו כך: שלום יעקב אתה זוכר שבפגישה הראשונה שלי אמרתה לי שתהפוך אותי לחתן? אך הינה אני מתחתן !
בכבוד רב, ירון מלמד.

הגעתי ליעקב, עם בעיית משקל שפגעה בבריאותי ובעיקר בדימוי העצמי שלי.
.המליצו לי ללכת ליעקב ולעשות סדרת טיפולים .
אמרתי לעצמי "וואללה, מקסימום יעזור לי". הגעתי ליעקב וגיליתי פנים טובות ונעימות.
ישר הרגשתי שיש עם מי לדבר תזונאי מקצועי ויודע דבר ועניין בתחום.
אני לא אומר שהדרך לתוצאה היתה פשוטה, שמירה על תזונה היא הרבה עבודה מנטלית וכרוכה גם ברגעים של סף שבירה
אבל תמיד עם יעקב תמיד היה מענה לשאלותיי וכמו כן עזרה ברגעי סף פרישה
 אני מוכרח לציין שטכניקת התזונה היחודית של יעקב היא היחידה שנתנה מענה לבעייתי
הגעתי למשקל הרצוי ולגוף חטוב ומעוצב וכמו כן כיום אני שומר על משקלי ללא קושי
כל מה שנותר לי הוא להודות לקובי על סדרת הטיפול על היחס החם ולומר
שהיום אני מרגיש הרבה יותר ביטחון ושמחה. הטיפול תרם לי רבות. "
                                                                                        ארי בנארדטה.

קודם לכל, נשמה של מלאך שנמצא בכדי לעזור.
לעולם בעל  חיוך, רוגע, תמיכה ועידוד.
נטול ביקורת ומאפשר ללקוח להיות מרכז העניניים.
מתאים את עצמו לצרכי המטופל, זמין ברמה שלא ניתן להבין עד שחווים בזמן האמת.
לאן שמכוון ... פוגע.
רק לעקוב אחר מה שנאמר.
הכרתי לא מעט בעלי מקצוע בתחום, איכות וייחוד כשל קובי עזרא לא פגשתי.
ישר כח קובי והמון תודה
                                              אילון.


האימון של מאמן-התזונה שלי מה יעקב עזרא הינה לדעתי אחת הדרכים האפקטיביות ביותר ליצירת פריצות דרך ולהשגת מטרות בכל תחומי החיים, ובמקרה שלי הרזייה וחיטובי השרירים.
בדומה לכך שהספורטאים של יעקב עזרא נעזרים במאמן אישי כדי לעמוד ביעדים שהציבו לעצמם, כך אני נעזרתי במסטר שלי – יעקב עזרא. אז להלן המלצתי על מר יעקב עזרא אני בלב שלם ממליץ לכם להיעזר בשיטותיו הייחודיות ולי שי הרבה ניסיון עם תזונאים ורופאים-נטורופטים.
שלכם רוני ליבשיץ.2008/05/05
ליאת לוי!
בתחילה פחדתי אבל ברגע שהכרתי את קובי עזרא ששינה את אורח החיים שלי, וגם של המשפחה שלי. בין פגישה לפגישה כאשר רואים איך נושרים הקילוגרמים ויורד אחוזי השומן אין הרגשה יותר טובה מזה. אז מה נותר לומר, בזכות קובי עזרא התמיכה ועצה שלו הפך התהליך להיות חוויה נעימה למידה לדרך אורח חיים בריאי יותר ולגזרה רזה יותר. אז אל תשכחו תמשיכו להאמין בעצמכם שתגיעו לתוצאות טובות תלמדו שזה שווה להיות רזה.
רציתי להודות לך על כל מה לימדת אותי בשביל לשנות את אורח חיי.דניאלה!
"אף פעם לא הייתי או הרגשתי שמנה" אבל תמיד נלחמתי בארבעה לחמשה קילוגרמים ארורים.
אבל כאשר הכרתי את קובי עזרא למדתי את השיטה שלו "הרגלי אכילה ולא דיאטה", "דרך חיים" ,אוכל מזין ובריא". מה שקובי מלמד אותך זה לא לרדת במשקל, אלא לרדת במשקל לאורך זמן על ידי תזונה נכונה והעיקר לשמור על המשקל.
כיום אני מאושרת וכיף לי עם הדרך שלי ואני יודעת שהיא הדרך הנכונה לחיים בריאים יותר.
אז תודה לך קובי עזרא על עזרה והתמיכה הרבה.

4-10-10 - שמי דורון עמרני, בן 27
 
לפני כשנתיים נחשפתי לעולם פיתוח הגוף, ולאט לאט עם השנים התחלתי להתקדם מבחינה אישית וניסיתי להגיע למטרות שהצבתי לעצמי. תמיד הגעתי לשישים  אחוז ונתקעתי, לא משנה מה עשיתי, הורדתי תוכניות מהאינטרנט, עשיתי אימונים אישיים, וכלום. לאחר כשנה החלטתי לעשות תוכניות תזונה בכל מיני מקומות, הייתה התקדמות אבל איטית ולא בדיוק מה שרציתיץ כבר התחלתי להתייאש, אמרתי לעצמי שאחרי כך כך הרבה כסף שביזבזתי אני נותן הזדמנות אחרונה. שמעתי על יעקב עזרא דרך האינטרנט, וכבר מהפגישה הראשונה הוא ניפץ לי את כל מה שחשבתי שאני יודע. מסתבר שכל מה שעשיתי היה הפוך בדיוק. הוא הראה לי שאני נמצא על 27וחצי אחוזי שומן, ותאמת זאת הייתה כאפה דיי רצינית. היום אני עובד עם קובי כבר כחודשיים וחצי, הורדתי  ל  19/20 אחוזי שומן וזה עוד יורד. הזמן כולל בתוכו את החגים והמילואים שהיו לי בדרך. אני הופתעתי מקובי כבר על השבוע הראשון, ולא רק על המראה החדש שקיבלתי לאחר שהוא קילף ממני שכבות של שומן, אלא בגלל היחס האישי גם במייל ובטלפון, קיצץ לי את התוספים בחצי וכך גם את הכסף, אני יודע בוודאות שאני אמשיך איתו גם למאסה. היום אני מסתכל במראה והוכחתי לדעת שגם אני למרות אי האמונה, ושאמרתי לעצמי שיש לי גנטיקה דפוקה, הצלחתי להיות חטוב.
קובי תודה רבה על ההשקעה והתמיכה, התפריטים הנוחים יחסית אך לא הכי קלים :), אני חושב שאתה צריך לשנות את השם מיועץ תזונה , למפסל גוף האדם באמצעות תזונה
 
יישר כוח  דורון עמרני, פתח תקווה‏02/06/2007
מכתב תודה לקובי
כבר זמן רב שאני מתמודדת עם בעיית ההשמנה. עברתי דיאטניות ושומרי משקל, תמיד ירדתי, אבל משהו לא החזיק. לא הצלחתי לשמור על התוצאות לאורך זמן. 
שני גורמים חשובים להצלחה לירידה במשקל:
1. להאמין בעצמך שאתה רוצה ותצליח.
2. אינטראקציה טובה בין המטפל למטופל.
שני גורמים אלו הם העבודה המשתפת בין המטפל למטופל.
נכון שאני באמצע הדרך ושלב הפוסט דיאטה (שלב השמירה) עוד לפני, אבל יש בי אמונה של 200% שהפעם זה יצליח, שהפעם אני לא אעלה בחזרה.
למה אני מאמינה? את הביטחון הזה אני מרגישה דרך קובי.  אצל קובי אין רק קיצוץ בקלוריות או קיצוץ במזון עתיר שומן יש דרך. הוא מסביר איך, מדוע  ולמה, הוא זמין לדבר ולענות על כל שאלה. קובי מבין שלא מדובר בתהליך קל ושלרדת במשקל דורש עבודה ובעיקר תשומת לב למטופל. 
ואם אני יודעת שלא יהיה לי זמן השבוע לעשות כושר, אני אקום ב 6 וחצי בבוקר לעשות לפעילות גופנית. לי אף אחד עדיין לא גרם לקום כל- כך מוקדם בשביל ספורט. זה רק מוכיח את המחויבות שלי למטרה והתרומה וההשפעה של קובי להגשים אותה.  
 אני מאמינה בדרך שקובי מוביל אותי. אני מדגישה דרך, כי למרות שתמיד הייתי אומרת שתזונה זו דרך חיים ולא דיאטה, זו הפעם הראשונה שאני מרגישה שאני והיא הולכות ביחד ולקובי יש חלק גדול מזה.
 אומנם עברו רק חודשיים והדרך עוד ארוכה ומפותלת, אבל  אי- אפשר להתעלם מהתוצאות של העבודה המשותפת שלנו יחד: הירידה שלי במשקל.
הכי כיף זה לשמוע את המחמאה: "ואוו איך רזית." . ואני עונה :" תודה לקובי".
 הכי כיף זה להיכנס כל פעם לפגישה לשמוע ממך את המחמאה: ואוו איך רזית.". ולדעת שלעלות על המשקל זה כבר לא כזה מפחיד.
 
תודה קובי,
ושנצליח להביא אותי רחוק.
דנה זמיר.מכתב המלצה מאת שלומי פרץ.

1. הנני לקוח של מר יעקב (קובי) עזרא מזה כשנה.
2. במהלך שנה זו , בעזרתו והכוונתו של יעקב הצלחתי להגיע ליעדים שהצבתי לי.
3. יעקב צבר ידע ומוניטין אשר עומדים לצידו ואותם הוא מעביר ללקוחותיו.
4. בכל שאלה, בקשה ועזרה, יעקב היה שם בכדי לתמוך,לעזור ולייעץ, דברים אלו עזרו לי במהלך פיתוח הגוף.
5. לכן, הנני ממליץ בחום רב, על יעקב עזרא, כמאמן וכתזונאי.

בברכה,
שלומי פרץ עו"ד.סכום תקופה בהנחיתו של קובי עזרא
במחצית חודש מאי התחלתי בתהליך הרזיה בעזרתו ובהנחיתו של קובי עזרא.
הצבתי לפני שתי מטרות: 1. הורדת רמת הכולסטרול 2. הורדת משקל.
כעבור 10 שבועות ערכתי בדיקת דם ובה התברר שרמת הכולסטרול ירדה באופן משמעותי ביותר.
כמו כן חל שיפור במצב הציפורניים שהתחזקו ונראות כיום טוב יותר.
שיער הראש התמלא ונראה נפלה וחיוני למרות הצביעה, ועור הגוף חלק יותר.
המשקל ירד לאט לפעמים, אבל בתום 3 חודשים הצלחתי להוריד 9 ק"ג, ולרדת מדת בגדים – 44 למידה – 38. ובכוונתי להמשיך לרדת עוד 3 ק"ג.
ההרגשה הכללית מאוד טובה והאנרגיה גבוהה ביותר.
תודה שלומית אילן.לקובי עזרא אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור במשך שלושה חודשים בהם עברתי אצלך מהפך מדהים שרואים את השינויים בין פגישה לפגישה.
הירידה במשקל ובהיקפים באה מהר וירדה בכל הגוף שווה ושווה
הכל בזכות תזונה נכונה (והמון תזונה!!!) וסדרת אימונים שמתאימה לי בדיוק
אני אישית ממליצה לכל בחור ובחורה ולא משנה באיזה גיל להתחיל בתהליך כי אתם תצאו חדשים!!!!
תודה רבה קובי.לכבוד קובי עזרא אשר עזר לי להגיע עד הלום,
בואו אספר לך על חלום מתוק 4 ימים לפני פגישתנו, בחלומי זה היה דבר מושלם אבל במציאות הדבר הזה כה משמין :)
לאחר כמעט שבועיים של רק אכילת בשר ולחם כמו קניבל (שאין לי בעיה עם זה...) ביום שישי כידוע ה"יום" של הסוף שבוע, בדרך כלל בביתי נערמות ערמות של עוגות מכל טוב. בחלומי הפרוע חלמתי כי אימי מכינה לי עוגת שוקולד ובאמצע בלוק שוקולד מתוק ועליו מפוזרים דגני בוקר, נשמע פיצוץ אהה? לא משנה שהועגה כולה מצופה בשוקוד וים סוכריות צבעוניות... ממ יאמי כן כן כמו בסרטים האמריקאים שהכל מושלם שם. ואז התעוררתי מהחלום וגילית זהו בעצם...רק חלום ולא שווה להפסיק את כל התהליך שאני נמצא בו בשביל מממ ים קלוריות ושומן מיותר...מה שכן, זהו היה רק חלום, ולאחר מפגשי איתך ראיתי כי איבדתי עוד 5.5% שומן!!!!!
חברים... לא להתפתות!!!! לא שווה!!!!!
שיהיה בהצלחה ואחלה יום אני בדרך לGYM :)))))))))))))))))))היי אני ברקת הגעתי לקובי עם אחוזי שומן מאוד גבוהים ושלא נדבר על המשקל..
לפני שהגעתי לקובי עדכנתי אותו שבעוד חודשיים יש את הבת מצווה לאחותי ואני חייבת להוריד את כל המשקל העודף שלי ..
האמת שלא האמנתי שאני מסוגלת לשמור על תזונה נכונה ..
הגעתי כבר מיואשת ממשקלי כי בכל פעם שהסתכלתי על המראה ראיתי את האדם שלא מאפיין אותי ..
הדיאטה שקובי עבד איתי עליה הייתה ממש קלה ולא הרגשתי צורך לאכול מרוב כל הארוחות שהיו כלולות ...
אחוזי שומן ירדו ... לאט לאט .. ולפני כשבוע הייתה את הבת מצווה לאחותי סוף כל סוף וכולם החמיאו לי על הגיזרה החדשה ..
האמת שחוץ מהגזרה באה הבריאות קודם כל... לפני הדיאטה הרגשתי שאני רוצה לישון כל הזמן, כבדה ולא היה לי חשק לכלום
וכרגע אני מרגישה קלילה וערה הרבה יותר שעות..
קובי רק רציתי לומר תודה החזרת לי את השמחה ואת הכיף לראות את עצמי במראה ולחייך ....
ברקת בן ימיןקובי היקר!
ירידה במשקל מבלי להרגיש רעב.
עד שהגעתי אלייך, לא ידעתי איך לרדת במשקל, איך לאכול נכון, טעים,
ולהרגיש שביעה וגם לרדת במשקל.
אמנם אני רק בחודש הראשון לדיאטה ומרגישה מצוין ומקבלת מחמאות ויורדת במשקל
אין יותר כייף מזה, מבלי רצון לנשנש מה שהיה לי קודם לכן .
המון תודה קובי, ממשיכה איתך לאורך כל הדרך.
מירי סולימןהמלצה מירון כהן:
שלום, שמי ירון. לקובי הגעתי במצב הכי גרוע שניתן להעלות על הדעת: עם 2 פריצות דיסק בגב, ברך לאחר ניתוח
ו-16 ק"ג של כרס משתפלת לאחר שנים של חוסר פעילות. כבר בפגישה הראשונה נתפרו לי תפריט תזונתי ותוכנית
אימונים המתאימה למגבלותיי בהתחלה עוד הייתי ספקן אבל קובי היה בטוח ועודד אותי בכל פגישה מחדש.
כיום, לאחר קצת יותר מ-3 חודשים כבר הגעתי למשקל היעד הרצוי עם שיפור משמעותי בכושר הגופני ובאחוזי
השומן. ועדיין נמצא תחת פיקוחו של קובי שממשיך ללוות אותי כדי לשמר ולשפר את ההישגים שכבר הושגו...
בברכה ירון כהןלקובי המאמן הכי מדהים שיש!!! אז ככה אני בת 20 והמטרה שלי זה חיטוב הגעתי לקובי אם אחוזי שומן גבוהים.. וכרגע אנחנו בעיצומו של תהליך חיטוב שהולך מאוד טוב... אני רוצה להודות לך קובי עזרא מעודד על היחס והעידוד שאתה מעניק לי לאורך כל הדרך שאני אצלך.. אני הגעתי אלייך דרך ידיד טוב שלי איציק אבנעים שאתה עובד איתו כרגע להיות בודיבלדר.. ואני עוד יותר מאמינה בך כי אני רואה את התוצאות גם עליו והוא מעניק לי הרבה כוח..
כמו כן לשתינו יש חלום להיות בודיבלדרים חח סתם.. הוא רוצה להיות ואני יודעת שבזכותך הוא יהיה ויגיע למטרה שלו.. וכמובן אני יודעת גם על עצמי שאני יגיע כמובן אם הכוח רצון שלי אבל בלעד התקווה והכוח שאתה נותן לי זה לא היה מושלם!!! ובזכותך זה מושלם!!!!!
תודה.. סיוון דייןהמלצה חמה על קובי עזרא
אני ניפגש עם קובי בעיקר לשם ירידה במשקל
קובי תמיד הקדיש לי את מלוא תשומת הלב הדרושה תמיד היה נכון לענות על כל שאלה בכל זמן. תמיד היה אפשר להיתקשר אליו.
קובי עזרא הוא מאוד מקצועי ומבין. הוא תמיד קולע בול לטעמי האישי ועוזר לי להתאים את התפריט לצרכי.
יש לו לרוב רעיונות נפלאים איך לשפר את התפריט ולהקל על הדבקות במשימה שאיתו היא ניראת לא קשה בכלל
הוא תמיד מתחשב בכל הפרטים הקטנים ולכן הוא כ"כ טוב במה שהוא עושה!
בכבוד רב guy venturaבס"ד
רק בתחילת הדרך אבל...חייב לומר תודה!
אז מה שקרה לי זה, שישבתי מול האינטרנט וחיפשתי מוצא, חיפשתי את הגורו שייתן לי הכוח להיראות מיליון דולר.
כן כן, מצאתי ד"ר יעקב עזרא, פשוט ישבתי אל מול המחשב ואמרתי "אלוקים, תן לי אור בקצה המנהרה".
נפלתי לאתר המדהים הזה ואז ראיתי כרזה ענקית שקרצה לי "תוצאות מדהימות ב-3 חודשים".
תהיתי ואמרתי האם הדבר יכול להיות? נכנסתי לעומקי אתר האינטרנט וגיליתי שכן, גם זה יכול לקרות לי.
מי אני ? אני שי בן 23 כל חיי הייתי שמן, שמנמן או יודל'ה במילים פשוטות, רק בגיל 20 גיליתי מהי דיאטה או הרזיה לא נכונה ועשיתי דיאטה בכוחות עצמי שהביאה אותי לרזון ממשקל של 100 ק"ג פשוט השלתי מעליי 40 ק"ג, כן חברים 40. ואז עם השנים הספקתי לעלות קרוב ל-20 + ק"ג בחזרה ...מה לעשות החיים לא פשוטים.
מה שכרגע אני יכול לציין שאני בתחילת דרכי אצל ד"ר יעקב עזרא, ואני המום ונרגש כי בחודש אחד הספקתי "להעיף" מעלי 10 ק"ג, משמע הדרך ארוכה, כן כן , תמיד חלמתי על קוביות וחזה שרירי ואמן ובעזרת השם זה יגיע ואולי ביום מן הימים גם תמונותיי יפורסמו באתר, כסיפור הצלחה נוסף של המלאך ד"ר יעקב עזרא, שאין מילים בפי אדם מדהים שמהרגע הראשון שפגשתי אותו, לא פיקפקתי ביכולותיו ואמרתי הינה התשובה לכל הבעיות שלי.
מקווה לכתוב עוד בהמשך, לבנתיים עלי לחזור לGYM ולדרך הישר , ומה שנותר לומר – שוב תודה קובי!!!!
בהצלחה לכולם!
שילכל מאין דבעי
שמי לנדאו ענת ובעקבות הבן שלי (עומר לנדאו) הגעתי לקובי.חיפשתי תזונאי ספורט שיתן לי דיאטה מבוקרת ובמקביל תוכנית אימונים.הגעתי לקובי בנובמבר 2005 ומכאן השתניתי. עברתי הרבה דיאטות בחיי:שומרי משקל הפרדת אבות המזון כדורים להמסת שומן.אבל קובי שינה לי את הרגלי התזונה במקביל לספורט ואחרי 4 חודשים התוצאות הגיעו ובגדול.באתר גלריית תמונות ניתן לראות אותי לפני שהגעתי לקובי וכיום.גם אחרי שסיימתי את הדיאטה על כל שאלה או בעיה קובי עונה בסבלנות ונותן הרגשה מצויינת של אדם מקצועי ובעל ידע רב .

 


קובי שלום וברכה,
זה מכבר רציתי להודות לך על ההדרכה והטיפול המקצועיים שהענקת לי. הודרכתי בעבר ע"י מאמנים בחדרי-כושר שונים, אולם רק מעת שהגעתי אליך אני רואה את התוצאות הטובות ביותר, הן מבחינת בריאות הגוף וההרגשה הטובה והן בהתקדמות בפיתוח הגוף והשרירים וחיזוקם. ומעל הכל היחס החברי והלבבי שאתה נותן תמיד. בברכת שנה טובה והמשך עבודה משותפת.
בכבוד רב עו"ד אורי דון-יחייאלכבוד
מר קובי עזרא
ברצוני להורות לך מקרב לב על טיפולך המסור והמקצועי ביותר.
הגעתי אליך לפני מספר חודשים עם כולסטרול גבוה (290), והמלצת רופא קונבנציונאלי לנטילת כדורים להורדת כולסטרול לערכים נורמאלים.
בעזרת הטיפול התזונתי שהצעת ותמיכתך ועידודך לאורך כל התקופה, התברר בבדיקות שעשיתי לאחרונה, שרמת הכולסטרול ירדה ל- 160 (הערך הרצוי הוא בסביבות 200), כל זאת כאמור ללא טיפול תרופתי.
בנוסף קיבלת "בונוס" מתכנית התזונה שהמלצת לי והוא ירידה במשקל, בהיקפים ובאחוזי השומן וכך חזרתי למידותיי הגופניות שהיו לי בגיל 20.
בני משפחתי ואני מודים לך מקרב לב.

כל הכבוד.
כרמית גרינברג
(בת 50)רציתי להגיד תודה על הלב הטוב, הרחב והסבלני של צוות הארגון שלכם ובראש למר יעקב עזרא.
לפני שהגעתי לקליניקה של יעקב עזרא הייתי שמנה וחסרת ביטחון עצמי, ואפילו לא היו ימי שלא יצאתי מביתי רק בגלל שהייתי נראה איום ונורא.
ומאז חלפו הרבה מים בנהר, וכיום אני מרגישה מצוין וכולם מחמיאים לי על מראי.
אז אני מקווה שלא נתראה (כלומר שאני לא אשמין שוב פעם). טוב רק בשמחות.
המשיכו בעבודתכם בשמחה ודעו שישנם אנשים שמאד מאד מעריכים אתכם.
תודה ממני
סילביהבחודש נובמבר 2002 נפגעתי בתאונת עבודה בחדרה והועברתי לבית החולים הלל יפה לחדר המיון,
ומאז התחלתי להשמין יותר ממשקל של 90 ק"ג עליתי למשקל של 102 ק"ג. כמו כן, סבלתי מכאבי פרקים איומים. אז בדיוק חברה שלי אמרה לי שאימה שלה הייתה אצל משהו בשם קובי עזרא מומחה לרפואה נטורופטית ותזונאי והוא עזר לה מאוד לטיפול במחלת הארטריטיס (דלקת פרקים) שמימנה סבלה שנים רבות. החלתי לנסות ולתדהמתי כעבור חודשיים נעלמו לי כל המכאובים בגופי וגם רזיתי מאוד. אז במכתבי זה אני רוצה להביע את תודותיי למסטר קובי עזרא, תודה רבה.
היחס הנפלא, האכפתי והמתחשב לכל אורך הדרך – בכל התקופות בהן שהיתי בבית החולים.
על המסירות והדאגה הרבה שהם מביעים כלפי כל החולים ללא יוצא מן הכלל, על זו נתונה תודתי.
הייתי מבקש להודות לצוות דרכך, מי יתן וימצאו עוד אנשים רבים כמותם.לפני כחודש ימים זכיתי להגיע לקליניקה של קובי עזרא (בצפון תל-אביב) – שנתן לי תזונה של אלופים. לעונג היה לי להעלות על הכתוב את רגשי תודתי והערכתי הרבה לצוות המקצועי, החם והמסור של ארגון הבריאות והכושר הישראלי.
מאחר ומצבי היה עגום רמות הכולסטרול שלי הכללית הייתה 295 ורמת הסוכר (גלוקוז) הייתה 128 (לאחר צום של 12 שעות) ומשקל גופי היה 95 ק"ג. רופא המשפחה שלי הפציר בי לבצע דיאטה והפנה אותי אל קובי עזרא.
כעבור כשלושה חודשים בלבד חלו שינויים עצומים בגופי רמות הכולסטרול שלי צנח מ- 295 ל- 176, רמת הסוכר שלי ירדה מ- 128 ל- 90 (בצום), כמו כן החברות שלי החלו לתת לי מחמאות כבד לאחר 3 שבועות של שינויים באורח החיים שלי – תזונה נכונה ומעט פעילות גופנית.
מי ייתן ותמשיכו להציל חיים כמו שהצלתם אותי
ולך קובי עזרא תודות מכל הלב.
מאיהראשית, רציתי להביע את תודותיי למר יעקב עזרא על שעזר לי להגיע אל הגוף המושלם! ולזכות בתארים כדוגמת מר ישראל ומר צפון – במקומות הראשונים. האומנם תוכניות התזונה והאימונים שיעקב עזרא נתן לי היו בהחלט קשות! אך הצלחתי לעמוד בהם בגבורה רבה. והתוצאות מדברות בעד עצמן.
טוב, ישבתי חשבתי מה אפשר לכתוב על אדם ששינה לי את החיים בבית מקצה לקצה. היינו שנינו בעלי ואני בתוך שגרת חיים
בטוחים שאין לנו בכלל זמן פנוי לספורט ובטח לא להתחיל שוב דיאטה.. כן כן הייתי במרזי מורית, שומרי משקל, אטקינס, פולנסקי, ניסיתי כל דיאטה שקיימת וכבר נואשתי והייתי בטוחה שגם קובי עזרא לא יעזור... אבל מה? החלטתי ללכת עם זה עד הסוף.. לא לחרוג לא לרמות פשוט לבצע מה שיגידו לי וללכת עם זה.. ההתחלה הייתה לא הכי נעימה הגמילה מהסוכר למכורת ממתקים הייתה מעט קשה.. אבל אחרי 48 שעות תמו תופעות הרעב ויכולתי לחשוב שוב בהגיון ולהמשיך.. שבוע ראשון עם התפריט שקובי הכין לי בשילוב הליכה 3 פעמים בשבוע נראה לי בהתחלה לא יעיל.. אבל טעיתי... כל שבועיים בשקילה המשקל וקובי הוכיחו לי כי אפשר לרדת לאט ובטוח.. וכך אחרי שנה פחות 20 ק"ג אני עדיין ממשיכה לאט לאט לרדת לבנות שרירים ולשלב המון ספורט ..
אני את החיים שלי שיניתי.. והכל בזכות קובי עזרא.. כן אני יודעת במבט ראשון הוא נראה קצת ילד אבל אל תטעו הבן אדם גאון..
מי שמחליט כי הוא רוצה לרזות צריך רק להתקשר לקובי ולהתמיד..תאמינו לי אם אני הצלחתי באמת, כל אחד יכול!!
גילי מקובראביתר עבודי
אני רוצה בכתב זה להודות לך קובי עזרא על מה שעשית עבורי זה לא יאומן אני כל החיים שלי הייתי ילד שמן
מאז שאני זוכר את עצמי היו לי את השומנים בגב התחתון ואת המותניים שלא משנה כמה רצתי לא ירדו המותניים
מאז שהתחלתי את התהליך של פיתוח הגוף אצל קובי זה התחיל בכך שבחודש אחד זה לא יאומן בחודש אחד בלבד קובי עשה ממני כל כך רזה שמה שאני ניסיתי לעשות בחודשים להוריד את השומנים המיותרים לא הצלחתי וקובי עשה את זה בחודש אחד לפי תפריט של תזונה מסודרת והרבה תזונה! וזה לא יאומן והכל מתזונה נכונה בלבד!
כיום אני מרגיש בן אדם חדש נרגיש שנולדתי להיות עם גוף יפה וככה תמיד היה צריך להיות.
תודה לך קובי על כל מה שעשית ועל כל מה שאני בטוח שאתה עוד תעשה אצלי!המלצה
קובי היקר!
תודה, תודה, תודה, שפגשתי אותך וששינית את חיי .
הק"ג הקטנים שלא רצו לרדת מעליי, ירדו תוך זמן קצר והגוף שלי התחטב והצטמצם
ובכל יום אני מקבלת רק יותר ויותר מחמאות בלי סוף.
התפריט אף פעם לא שיעמם והפעילות הגופנית הייתה מגוונת ואפילו כייפית
המון תודה, אהבה, והערצה .
עינבשלום, שמי חמי רגב, ואני מדגמן בסוכנות "עלית" מזה שנתיים. אני כבר במשך 4 שנים עובד בחדר כושר, בשנתיים הראשונות עבדתי ללא יעוץ והכוונה, אף על פי שעבדתי במלוא המרץ, כוח ומוטיבציה לא הבחנתי בשום שינוי דרסטי ולא הגעתי ליעדים שהצבתי לעצמי ושסוכנות "עלית" הציבה לי. לפני כשנתיים הגיעה שמועה לאוזני שיש מישהו שיוכל לתת לי פוש אדיר, ובעזרתו אוכל להגיע להישגים שהצבתי לעצמי ואף מעבר. מהפגישה הראשונה הבחנתי שזה לא רק שמועה אלא דבר מוכח וממשי, ואכן יעקוב עזרא הוא ה"מאסטר" בתחום. קובי תודות רבות מגיעות לך על שנתת לי, עזרת לי והכוונת אותי להגיע למה שרציתי, בזכותך הגעתי להישגים ולקבלת הקמפיינים הנחשבים שבארץ ובחו"ל (כאוס, golf & co, Elle). קובי תודה לך על שעשית אותי דוגמן וספורטאי. אוהב ומעריך חמי רגבשלום קובי זה אסף אנגרסט (Genom) רציתי להודות לך על השינוי הענקי שעשית לי.
למי שלא יודע התחלתי עם תת משקל של 43 קילו ועליתי בעלייה במסה האחרונה (2006) ל-95 קילו והגעתי ל-81 קילו חטוב בתחרות מר ישראל 2006 – מקום שני בקטגורית צעירים.
לפני שהייתי עם קובי הייתי עם מאמן אחר שגם הוא היה מטופל של קובי שמתחרה בפיתוח גוף אך המאמן לא הבין דבר בפיתוח גוף ולקח המון כסף לפגישה וגם לא התנהג כמו בן אדם ולא נתן יחס הולם אז בסוף עזבתי אותו ועברתי לקובי ומשם התחלתי להשתפר כל הזמן כל שבוע בלי הפסקה והקפדתי על אימונים תזונה שינה וכל מה שמסביב רק הפעם עם הדרכה מקצועית ולכן השתפרתי הרבה יותר מבעבר.
קובי בהחלט מבין עניין ואני ממליץ לכם לנסות אותו ולראות בעצמכם ולא להקשיב לכל הסטיגמות שהדביקו לו (אותם אתרים מתחרים שמנסים להוריד את המוניטין שלו).
היי קובי מה קורה זה אילן ונינט פה על ידי וואלה אצלנו הכל בסדר

אנשים שואלים אותנו איך אנחנו מרזים כל כך יפה ואנחנו אומרים שאנחנו מטופלים אצל דיאטן ספורט שנותן לנו אווירה חמה ואוהבת ושדואג לנו אם זה מבחינת אכפתיות להרים טלפון פעם בשבוע לבדוק איך הולך ושלא חרגנו מהמסגרת של הדיאטה ואם נגיד אתה נמצא באיזה מכשול דרכים מבחינת מזון שאתה לא יודע אם מותר לך לגעת אז מרימים טלפון גם אם זה מאוחר בלילה וואלה תמיד קובי עונה לטלפון עם חיוך ונותן לך את תשובתו לגבי אותו מוצר מזון שאיתו אתה תקוע בפרשת דרכים אנחנו מאוד ממליצים על קובי עזרא כי הוא גם נותן תפריט שוואלה הוא נראה כאילו אתה לא אוכל כלום אבל זאת הטעות שלנו כי העין שלנו יותר גדולה מאשר הבטן ואי אפשר לסיים את התפריט מבחינת אוכל יש גם תפריט מאוד עשיר ומגוון מבחינת פחמימות קטניות בשר ועוף למיניהם והכי חשוב ירקות אני אילן והצלחתי להוריד מהדיאטה שקובי נתן לי 25 ק'ג במשך חודש ימים ונינט הצליחה להוריד 30 קילו במשך שלושה חודשים שזה ממש טוב ואף מצוין ומכיוון שאנחנו מתמידים להגיע לראיון כל שבועיים אנחנו מורידים עוד ועוד עד המשקל הרצוי ועדיין עומדים לא פיתויים בדרך שזה פיתה ,לחם רגיל ,לאפה עם שווארמה, חומוס, כל מיני עוגיות למיניהם. אבל החוכמה היא לדעת שזה קיים והנה זה עומד מולי ואני לא מתלהב מזה כי מה שנכנס לגוף שלנו לא יוצא החוצה ההיפך הוא הופך לשומן ואנחנו לא רוצים לחזור למה שהיינו כי פתאום עולים עלינו בגדים שלא יכלנו ללבוש כשהיינו שמנים לא יכלנו להיכנס לחברות כמו קרוקר וליוויס למיניהם היינו נכנסים לחנויות כמו האנגר ומתאים לי ועונות רק בשביל לכסות את הגוף שלנו כדי שלא נהיה ערומים ופתאום יש גזרה נמוכה חולצה צמודה דברים שאף פעם לא יכולנו ללבוש וזה נראה מאוד מושך וסקסי ואנחנו רוצים להמשיך עם זה וזה האתגר שלנו בחיים.לקובי!!!
אחרי עבודה מאומצת, התמדה וכמעט 20 ק"ג פחות כל מה שנותר זה להודות לך.
אני חושבת שבעזרת הליווי המקצועי והידע הרחב שאתה מפגין בתחום הצלחתי לרדת במשקל.
אז אחרי כל המחמאות שאני מקבלת, גם מאנשים שבחיים לא דיברתי איתם ואומרים ליי "איזה יופי רזית".
מגיע לך גם לקבל קצת מהפידבקים החיוביים ולהגיד שוב ושוב שעשית עבודה נהדרת.
והמון המון תודה!
טל קליגרהיי! זה אני רושם לכם איציק אבנעים (itzikavn) ..אני רוצה לשתף אותכם בסיפור שלי. בעברי הייתי בן -אדם שסבל מעודד מעודף משקל 100+

אתם יודעים איך זה להיות שמן מאוד? זה דבר הכי קשה שבעולם!!!!! למרות שאהבו אותי אני תמיד לא אהבתי את עצמי. עד שהחלטתי לשנות את הגישה ואת אורח החיים שלי! התחלתי דיאטה קיצונית מעודד אבל מאוד מבוקרת ומאוזנת בזכות עצמי עשיתי את זה לבד..אחרי שצברתי המון המון ידע בנושא..כשהגעתי למשקל הרצוי שלי התחלתי לראות שהרזיה החמיאה לי ונתנה לי הרבה טוב אבל הגוף שלי עדיין לא היה נראה טוב מספיקק בשבילי..והחלטתי להיכנס למשטר אימונים ולהתחיל להתעניין בפיתוח גוףף הייתי אצל תזונאי ידוע ובעל שם מוערך הגעתי אליו באחוזי שומן גבוהים יחסית (לעומת מה שהייתי בעבר זה ממש נמוך חח) הוא חיטב אותי יפה מאוד הגעתי ל-12% שומן ואז החלטתי לעלות מאסת שריר! אבל לצערי התזונאי הזה אמר לי שאין לי מבנה של מפתח גוף מקצועי ושרק 3 קילו שריר יהיה יפה עלי..כמובן שמאותו רגע עזבתי אותו והחלטתי ללכת למישהו אחר הגעתי "לתזונאי" (ג.ג.) כיביכול "תזונאי"(ככה לפחות הוא קורא לעצמו) הוא אמר שהתזונאי הקודם פשוט עייף כנראה מלעלות אנשים במאסת שריר וש3 קילו זה משחק ילדים ושהוא יביא אותי למטרה שלי... נתן לי תפריט של רוני קולמן ממש מלא אוכלל ואוכל משמין אם אחוזי שומן גבוהים באוכל. ואמר שאני לא ישמין והוא יקדם אותי למטרה ולחלום ואני יהיה כמו כל המטופלים שלו בודיבלדר אמיתי...אבל לצערי עליתי בתוך חודש וחצי לאחוזי שומן גבוהים ובעליה מינורית במאסת שריר..עזבתי אותו ושקעתי בדיכאון כבד ולא ידעתי מה לעשות איך אני יעשה את זה לבד?? ואז הכרתי את יעקב עזרא ואמרתי אין לי ממה להפסיד אני ינסה טיפול אצלו. ומה אני יגיד לכם? ראיתי את האור יעקב עזרא המאמן והתזונאי שלי חיטב אותי בצורה יפה וכיום אנחנו עובדים על פיתוח מאסת שריר כבדה בגוף על אחוזי שומן נמוכים...הוא מלווה אותי בצורה האיכותית ביותר והאמינה ביותר ונותן לי להרגיש טוב אם האוכל שהוא נותן לי והאימונים הקשים ונמצא תמיד תמיד בשבילי שם..אני מרגיש שהוא זה שיביא אותי למטרה ולחלום שלי.. ואפילו אני ימשיך איתו אחרי שאני יגיע למטרה הסופית כי דבר כמו יעקב קשה לעזוב.. ומה אני יגיד לכם.. עוד מעט תראו את התוצאות ותראו עד כמה בעצם אני גאה ומאושר שאני מטופל שלו.. וכמובן בזכות עצמי חכו חכו בקרוב אני יהיה מפלצת יפה כהגדרתו של יעקב חחח ואז נלך לתחרות ועוד תשמעו את השם הזה איציק אבנעים בענק!!!!!!!
אז תודה רבה לך יעקב על הכול!!! ממליץ לכול האנשים שבאמת רוצים להגשים חלום!!! איציק אבנעיםיעקב עזרא שלום זה אלעד אשכנזי
תודה רבה על הטיפול המסור.
למדתי ממך המון ולאורך כל הדרך הרגשתי שאני נמצא בידיים טובות,בידיים עם המון ידע,מיומנות ואחריות.
מיותר לציין כי את התוצאות של הידע העצום שלך נראות על גופי כפי שטרם נראו בעבר, והיו המון התנסויות מסוג זה, אף אחת לא קרובה במעט ממידת הצלחתו של הטיפול שלך !!!
תודה רבה !!!
אלעד אשכנזיhow are you kobi
after a long time that i want to finish my thank u later I einely finish that, so im
so happy to send you that.
anyway my friend check this out and let me know if its ok
just dont put it on the website i want to send you some pic before you put it that we do something nice
anyway I will call you today
be well ezra huber.

קובי היקר,
מזה זמן רב אני חש צורך להביע בפניך תודה והוקרה על מעשים ופעולות רבות שעשית עבורי.
בפתח דברי, אני ער לכך שלא אצליח למנות את כל הטובות והתמיכות שהענקת לי בתקופת הכרותנו.
הכרנו לפני כחמש שנים (איך שהזמן עובר...) כאשר תכננתי לנסוע לראשונה לאמריקה. הייתי על פרשת דרכים וכנראה שיד מכוונת פעלה להפגיש אותנו. באותה תקופה חיפשתי מאמן כושר. הייתי חדש בתחום. ממש טירון.
בתחום ה - BODY BUILDER יש הרבה שרלטנים ואנשים לא הכי מקצועיים שבילבלו אותי וניסו למכור לי מוצרים שונים ומשונים. למזלי גלשתי באתר שלך, נפגשנו וידעתי שמולי ניצב מקצוען, מומחה ואדם ישר ואמין, אשר מכיר את הענף על כל צדדיו.
אתה עצמך היית BODY BUILDER ועברת את כל השלבים והגעת לפסגה. התייחסת אלי בהגינות ובשיוויון ויצרת אצלי תחושה שאתה מדבר איתי בגובה העיניים. אני רואה בך מורה וחבר. הדרכת אותי בצעדים הכי בסיסיים, הזהרת אותי מהסכנות הטמונות במקצוע ולימדת אותי לשאוף לשלמות. כן הקנית לי את הידע של המותר והאסור בענף. כל כך ועל דברים נוספים רבים אני חב לך תודה.
גם לאחר שנסעתי לארצות הברית בפעם השנייה, שמרתי איתך על קשר ואתה הדרכת אותי על אף המרחק והקשיים הלוגיסטיים. תמיד מצאתי אצלך אוזן קשבת וסבלנות רבה. הקשר בינינו הפך להיות קשר חברי. קשר של אנשים שמאמינים איש ברעהו, סומכים על החברות. שותפים!
כיום, לאחר שסיגלתי בעזרתך התמדה, אהבה, ורצינות למקצוע, אני עומד על הרגליים בביטחון ויודע שיש בי את הכוח הנפשי והידע למען עצמי וגם לצורך הדרכת אחרים. עניין זה הוא בעל משמעות עצומה עבורי.
בהתחשב בכך שכאשר הכרנו, שקלתי כ- 55 ק"ג והבטחון העצמי שלי היה בגובה הרצפה, הרי שכיום עם 30 ק"ג נוספים (המפוזרים בפריסה הנכונה), אפשר לאמר שממש זקפתי קומתי. אני משתתף בתחרויות של מכוני כושר, בקבוצת המשקל שלי. לא זה המקום להתגאות בתוצאות. החשוב הוא שאני מעז ומנצח.
כפי שכבר עדכנתי אותך, היום אני מורשה לשמש כ- PERSONAL TRAINER במדינת פלורידה. זהו הישג אדיר עבורי ואני יודע שללא תמיכתך ועזרתך לא הייתי מגיע לזאת.
לאחר מספר שנים באמריקה - בחוף המזרחי כמו גם בחוף המערבי ולאחר שצברתי נסיון ויכולת לימוד והדרכה, בדעתי לשוב לישראל .
אני תקווה שבארץ יתאפשר לי להמשיך בתחומים בהם הוכשרתי. אם בהדרכת מתאמנים , אם בייצור ושיווק מוצרי תזונה ואם בפעילות כללית המשלבת נפש בריאה בגוף בריא.
על כל אלה תודתי לך קובי עזרא מקרב לב .
אני גאה להיות חברך.אהלן קובי זה מיכאל מראשון!
קודם כול, אני חייב לציין - אני מה-זה מבסוט! אין בתפריט שנתת לי דבר אחד שאני לא אוהב ואני נהנה מאוד מהאוכל, וגם אין לי צורך (בינתיים) בכל השטויות שהיתי זולל ללא הבחנה. אני בהחלט יכול לומר שזה לגמרי סבבה של תכנית.
תודה רבה מראש!
מיכאל.


ראיתם דודי דיגמי התכווץ...
18/11/2004
זה אני שפרסמתי את סיפור ההצלחה שלי לפני כמה זמן.
ירדתי במשקל כ- 15 קילו עד היום ואני עוד במגמת ירידה.
בחודש האחרון ירדתי 4 קילו בלי לאבד אפילו סנטימטר אחד מהיקפי הגוף מלבד מהיקף הבטן (5 ס"מ בחודש !!!!!!!!!).
הכל תודות ליעקב עזרא שבנה תוכנית אימונים ותזונה ותמך וממשיך לתמוך בי לאורך כל הדרך.
אז בהצלחה לכל מי שמנסה לרדת במשקל, אל תשכחו שזה לא בא ביום אחד אבל אם לוקחים את הדברים ברצינות התוצאות ידברו בעד עצמן.
אז אל תאמרו נואש והחזיקו מעמד כי זה שווה את זה.
תוכלו לראות אותי בגלריית התמונות של האתר: ב-"תמונות הגולשים באתר".
שלכם
דודי דיגמי.


לכ' יעקב עזרא,
אני מתאמן בהרמת משקלות מזה כשנתיים
לאחר כשנה וחצי עבודה ואימונים שהשקעתי
את כל מרצי בכוונה לגדול ולהתחזק הבחנתי כי התוצאות אליהם כיוונתי לא הושגו
ותהליך הפיתוח והחיזוק שהגשמתי לא השביע את רצוני שוחחתי עם חבר טוב שלי שעוסק גם כן בפיתוח גוף ומגיע לתוצאות אדירות במטרה לעצה בנושא
הוא סיפר לי שהוא לא הגיע לתוצאות אליו הגיע לפני שהוא קיבל הדרכה אצל מר יעקב עזרא.
ההדרכה האישית והמקצועית שהוא קיבל מיעקב, עזרה לו לפתח תוצאות שהוא לא חלם עליהם הוא הציע לי לפנות אליו אישית על מנת לקבל הדרכה שתעזור לי באימונים שלי לפי המלצתו פניתי למר יעקב עזרא לפני כחצי שנה
מר עזרא קיבל אותי באדיבות, ולאחר שערך לי בדיקות ותישאול רציני, התאים לי אישית תוכנית אימונים חדשה והתאים לי את האבקה המיוחדת הדרושה לפיתוח האישי שלי את השיפור באימוני הרגשתי לאחר חודש אחד בלבד כשהעליתי בחמישה ק"ג בשרירים בלבד ללא עליה באחוזי השומן.
כעת לאחר חצי שנה אני מרגיש רק התפתחות בעקבות ההדרכה של מר יעקב עזרא, וסוף סוף מרגיש שאני באמת מממש את הפוטנציאל שלי באימונים כמו שרציתי. לכן, אני ממליץ לכל מפתח גוף שהוא רק יכול לעזור לעצמו להתקדם בפיתוח אם הוא יפנה עזרא ויקבל הכוונה בכל ההיבטים של פיתוח הגוף.
בכבוד רב
אלעד חיון


טל אלון - הגיוס לצה"ל והביטחון העצמי
לשם שינוי הסיפור שלי הוא קצת שונה.
כל חיי הייתי ילד רזה וחסר ביטחון. לעולם לא חשבתי שזה יכול להזיק אבל כשהייתי בבקו"ם בצו הראשון שלי, הוגדרתי כתת-משקל. בזמנו שקלתי 48 ק"ג ובהתאם לנהלים לא יכולתי להתגייס וקיבלתי פרופיל 24. נורא פחדתי מהאפשרות שאני לא אתגייס כי בזמנו רציתי להתגייס ליחידה קרבית ולתרום את חלקי.
לאחר תקופה קצרה הכרתי את יעקב דרך חבר משותף ויעקב הדריך אותי תחת פיקוחו האישי.
לאחר חצי שנה של אימונים ותזונה נכונה הגעתי למשקל של 72 ק"ג וזכיתי להתגייס ליחידה קרבית עם פרופיל 97. יעקב לא רק שינה את צורת הגוף שלי אלא גם את ההערכה והביטחון העצמי שלי.
יעקב נתן לי את הכלים שלא יעילים רק בתחום פיתוח הגוף אלא לחיים בכלל.
תודה יעקב על כל מה שעשית בשבילי (ועדיין עושה)...


בעיית הכולסטרול שלי
6/8/02
ברצוני להודות ליעקב עזרא על הטיפול היעיל שקיבלתי אצלך, על היחס הטוב ועל התוצאות והתחושות איתן אני יוצאת מהמפגשים איתך.
כל פניותי לרופא המשפחה נסתיימו בבדיקות שיגרתיות אשר הצביעו כי כל המערכות שנבדקו תקינות. פרט לרמות כולסטרול גבוהות ביותר (350),
"הכל בסדר, את בריאה לחלוטין" בישר לי הרופא - אין כל צורך בטיפול פרט לטיפול בתרופה "סימוביל" אשר גרמה לי כאבי שרירים עזים, חוסר יכולת לתפקד ואף עקב כך לנדודי שינה.
לאחר מספר פגישות מתסכלות התחלתי לחפש דרך טיפול נוספת / אחרת ולמזלי הגעתי דרך האינטרנט לאתר שלך "ארגון הבריאות והכושר הישראלי".
התקשרתי והוזמנתי על ידך לפגישת יעוץ והכוונה, שבעקבותיה הצעת לי סדרת טיפולים והקפדת לציין את חשיבות הנוכחות בכל הטיפולים על מנת לאפשר לגוף לתפקד באופן אופטימאלי.
התופעות מהן סבלתי (כאבי שרירים והפרעות בתפקודי הכבד) הלכו ונעלמו וגם
רמת הכולסטרול ירדה מ- 350 ל- 300, ול- 260 ולבסוף הגעתי אל היעד שלי 180. יש לציין, כי הרופא שלי נדהם לגלות כי רמת הכולסטרול שלי הייתה בקו הנורמה כל זאת ללא טיפול תרופתי.
תגובת הרופא שלי הייתה תמשיכי לעשות מה שאת עושה - וזהו זה !!!
בנוסף, ירדתי במשקל, תגובות אלרגיות שהתבטאו בגירוי ובגירוד בעור נעלמו.
בקיצור, היום אני יכולה לחזור לרופא המשפחה ולומר לו, יופי אני בריאה.
והעיקר - אני בריאה ומרגישה בריאה!


מיועד להשתלת כבד
4/12/02
אני צלם טלוויזיה מירושלים, חליתי במחלת כבד קשה, וטופלתי בהרבה תרופות (כגון: סטרואידים שונים ועוד...). מצבי הלך והחריף עד אשר הרופא המומחה למחלות כבד, אמר לי שאין מנוס מהטיפול היחידי והוא: השתלת כבד.
היות וכידוע התור למועמדים להשתלת כבד הינו ארוך, והרבה חולים נפתרים עוד בטרם הגיעו אל "התור שלהם".
לכן חפסתי שיטות אחרות אשר יצלחו להאריך לי את תוחלת החיים. כך הגעתי אל מר יעקב עזרא (דרך חברה טובה (נילי אצלן) שהוא עזר גם להורים שלה). היא אמרה לי שהוא עשה להם פלאים. כך הגעתי אליו, בפגישה הראשונה שלי איתו בקשתי לשכב על הכורסה היותר ולא יכולתי אפילו לשבת באופן רגיל. היות לי בצקות ונפיחויות הרגליים עד כדי יציאת נוזלים דרך העור ברגליים (לכן הייתי זקוק להרים אותם - כדי שלא יתנפחו). טוב אני לא מבין גדול אך לפי הערכים של אנזימי הכבד שלי - שהיו "בשמיים", הבנתי שאין הרבה מה לעשות, חוץ מאשר להקל על הסימפטומים. תחילה הייתי פסימי מאוד !
אך כעבור מספר פגישות, הבצקות שלי כמעט ונעלמו לחלוטין ומצבי הכללי השתפר באופן הניכר לעין.
טוב, מדובר בתהליך של כחצי שנה של טיפולים בתזונה נוקשה ולקיחת ויטמינים שונים וחומצות אמינו - ומצבי אכן השתפר. כעבור חצי שנה נוספת ניגשתי לבצע בדיקה שיגרתי לבדיקת תפקודי הכבד שלי, ולהפתעתי ולתדהמתו של הרופא שלי, הוא התקשר אלי ואמר לי חמש מילים שאני לא ישכח כל ימי חיי: "אתה לא זקוק להשתלת כבד" !!!
טוב לאחר שקיבלתי את חיי שוב במתנה, אני חש חייב אתם למר יעקב עזרא. וכל עוד אני חיי אברך אותו ואת משפחתו על עזרתו לי, אז שוב פעם תודה רבה לאדון יעקב עזרא.


מאת מר ישראל לשנת 2000 ו- 2001- פיתוח הגוף
9/1/01
שלום שמי דרור עוקבי (כן, זה שמופיע בגלריית התמונות באתר), טוב אני רק רציתי להביע את הערכתי למר יעקב עזרא מאמני האישי, אשר יעץ לי והכוונה אודות תוכניות האימונים, התזונה ותוספי המזון.
הסיפור שלי התחיל כך: פגשתי את יעקב עזרא בתחילת השרות הצבאי שלי, טוב אז הייתי דיי כחוש עם כרס קטנה. ומהנקודה שהגעתי אל הקליניקה של יעקב עזרא התחלתי לחוש בשינויים רציניים, היות ועד אז התאמנתי לי בחדר הכושר לבדי - לא חשתי בשינוי כל שהוא.
תחילה רציתי רב להוריד את הכרס הקטנה שלי, ולאחר שהגעתי למראה שרירי (לא גדול) וחטוב התחלתי לקבל הרבה מחמאות, מכל מני אנשים - חברים חברות ועוד... כך בהמשך התחלתי להתעניין בספורט פיתוח הגוף. ומשם הסיפור שלי כבר ידוע ומפורסם בהרבה עיתונים ומקומונים (אפילו פרסמו אותי גם בעיתון "ז'רוזלם פוסט").
בזכותו הגעתי לתואר הנכסף "מר ישראל" ו"אלוף האלופים". על כן, בכל מקום אליו אני הולך אני משמש כמעין פרסומת שרירית של מר יעקוב עזרא.


ירידה במשקל ושיפור בביטחון עצמי
3/3/01
למר יעקב עזרא היקר...
תודה רבה, על עזרתך ותרומתך בשיפור אורח החיים שלי.
מאז שירדתי במשקל קיבלתי בטחון עצמי ואני מרגישה הרבה יותר טוב, אני יותר אנרגטית ושמחה.
בתודה
לירני קירקובסקי.


דיאטה לחיטובי הגוף המושלם 3% שומן!!!
8/9/00
כשהגעתי אלייך, כבר עברתי קברת דרך ארוכה מאוד, והייתי מטופל של הרבה מאוד אנשים מפורסמים ובעלי שם (כגון: מר עולם אלי האנה ועוד...)
אך אתה היחידי שעזר לי לשבור את מחסום ה- 80 ק"ג ולהגיע אל משקל טרם הייתי בו - 93 ק"ג.
אך לא זאת הנקודה, הדבר היותר חשוב והמדהים הוא: שע"י טכניקות האימונים שלך ותוכניות התזונה ("המוזרות") שלך, הצלחתי לרדת באחוזי השומן בגופי - בצורה מדהימה ביותר!!! מ- 15% (שזה לא הרבה) למצב של 3% שומן !!!
על כן, סיפר לי אחד השופטים לאחר התחרות, כי ניצחתי בתחרות מר-צפון לשנת 2000 עקב חיטובי גופי המופלאים (אפילו היו לי "פסים בישבן", דבר המרמז על אחוזי שומן נמוכים ביותר). למרות שהיו מפתחי גוף גדולים ממני במימדים - החיטובים שלי ניצחו אותם. מה שמסביר כי בתחום פיתוח הגוף, לא צריך רק מסה ומימדים מפלצתיים אלא גם חיטובים ועיצוב שרירים יפה...
ושוב תודות לגורו שלי - מר יעקב עזרא.
האיל זעתרה, מנצרת (בעל חדר כושר, ומדריך ספורט).ירידה במשקל וחילוף חומרים איטי
30/06/04
בדיוק לפני חודשים וחצי הגעתי ליעקב כי רציתי להוריד במשקל ולהתחטב.
אחרי מפגש ראשון של הכרות, שקילה (השוק) ומתן תפריט ראשוני יצאנו לדרך... התחלתי לעבור אימונים בחדר כושר ביחד עם יעקב ומפעם לפעם נראה שפחות קשה לי וההיקפים שלי מתחילים להצטמצם.
חודש אחרי שהתחלתי התחילו לשאול אותי איך הצלחתי לרזות ככה.
חודשיים אחרי-אמרו לי שאני מתחילה להעלם ופשוט לא מפסיקים להחמיא לי.. מכנסים שלא עלו עלי כבר שלוש שנים עולים עלי (ואני נושמת איתם בקלות).
אני חייבת לומר שהתחלתי את התהליך עם יעקב אחרי שכבר הייתי במהלך דיאטה עם דיאטיקנית (מיותר לציין שאיתה ירדתי בקשיים רבים חצי קילו אחרי חודש וחצי) ועם יעקב עד עכשיו ירדתי 5.5 קילו (ושלא נדבר על אחוזי שומן וסנטימטרים שנעלמו להם-תודה לאל) אני שקשה לי מאוד לרדת במשקל בשל חילוף חומרים איטי, התחלתי לרזות ולצמצם הקפים והדרך שלי עוד ארוכה ויש לי מטרות (משקל) שאני בטוחה שיעקב יעזור לי להגיע אליהם.
למי שמתלבט אם כדאי או לא-תקשיבו לי ותרימו טלפון עכשיו ותראו שכל שקל שווה את זה !!!
אפילו אמא שלי התחילה עכשיו את אותו תהליך עם יעקב וכבר מתחילים לראות אצלה תוצאות...
אז יעקב זאת הזדמנות טובה להגיד לך תודה רבה - אבל עדיין לא נגמרה לך העבודה איתי.. לא תיפטר ממני כ"כ מהר :-)
נטע הירש.


רוב תודות על העזרה והתמיכה הרבה
שלום שמי גילי סורגון.
ברצוני להביע את תודותיי למר יעקב עזרא על שטיפל בי ושתמך והיה לצידי במהלך התכוננותי לתחרות מר ישראל.
בזכותו הגעתי לרמה מאוד גבוהה בפיתוח הגוף והידע שלי גדל מאוד בנושא בריאות וספורט.
למדתי ממנו הרבה דברים בתחום אז באמת תודה יעקב היית אחלה תזונאי, מאמן ומדריך.היי קובי! מה שלומך.
זה שי יהושוע (מאתר שרירים בכינוי: BIO), אני לא יודע אם אתה זוכר אותי אבל הגעתי אליך כשהייתה עוד גר בפ"ת במשקל 48 ק"ג.
ואחרי סדרת האימונים והתזונה שלך הגעתי ל- 70ק"ג . שחיף, אבל שחיף שרירי ;-).
דפדפתי קצת באינטרנט ונתקלתי באתר שלך שלא ידעתי עליו.
למעשה לא ראיתי אותך מאז שהפסקת להשתתף באתר עם גיל ISRAELBODY.
אז קודם כל מזל טוב על האתר החדש והחנות !!!
וראיתי גם את התמונות של החניכים שלך באתר והבאת אנשים לתחרות ברמה יפה מאוד.


אודי פריטל odipp@hotmail.com שלום לכם,
שמי אודי פריטל מת"א.
ואני רוצה להחמי לכם על הייעוצים ותוכניות התזונה והאימונים שהכנתם לי ...
בזכותכם ירדתי 17 ק"ג, ואני כבר לא מתבייש להוריד חולצה בים ..
אז שוב פעם רוב תודות לכם
ותודה עיקרית למר יעקב עזרא,
אשר סייע לי ומסייע לי גם היום....

 
טואול - בניית אתרים