דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

הרזיה מהירה

דיאטה, הרזיה מהירה וחיטובים

דיאטת הרזיה היא משטר דיאטה שמטרתו להביא לירידה במסת הגוף, כמובן שבעיקר ירידה במסה השומנית לרוב. עיקרון מרכזי בסיסי בדיאטת הרזיה הינו יצירת גרעון בין צריכת הקלוריות הנצרכות לבין הקלוריות המנוצלות ע"י גופנו.
שלושת המילים: דיאטה, הרזיה וחיטובים, מתכוונות למטרה ספציפית, אך לא תמיד התוצאה הינה אותה תוצאה! כשעושים דיאטה הכוונה היא לרדת משקל ואכן יורדים במשקל הגוף, אך נשאלת השאלה מה יורדים? האם יורדים באחוזי השומן? או שפשוט מפרקים רקמות שרירים יקרת ערך? האמת היא שלרוב רוב האנשים שעושים דיאטה ובעיקר אילו שלא מתאמים לעצמם דיאטה באופן אישי, כלומר בהתאם למצב הגוף המטבולי / פיזיולוגי (אחוזי שומן בגוף, משקל וכו'), לרוב יורדים בהרבה נוזלים – מים בהתחלה אך גם מפרקים מסת שרירים יקרה. ואז בהמשך הדרך כשרוצים לשמור על התוצאות ה"יפות" גופנו פשוט מנצל פחות קלוריות לאנרגיה למצבו המטבולי הבסיסי (ללא פעילות כל שהיא), כך אתם משמינים ומרזים בדיאטת היו-יו.

 

על מנת שדיאטת הרזיה לא תגרום נזקים לגופנו, תפריט ההרזייה צריך לכלול את כל אבות המזון. מומלץ לבצע דיאטת הרזיה בהתייעצות עם איש מקצוע מיומן. המומחה בתחום התזונה וההרזייה יעזור לכם בהתאמת והרכבת תוכנית או תפריט יומי המבטיח את קבלת כל אבות המזון והחומרים החיוניים לגופנו למרות צמצום כמויות המזון ושינוי סוגי המזון הנצרכים.

עקרון חשוב נוסף הוא ביצוע פעילות גופנית. פעילות גופנית מעודדת את הגוף להשתמש ביותר קלוריות, ובכך להקטין את מסת השומן שברקמות השומן שבגוף. היתרון המרכזי של פעילות גופנית הוא קידום הבריאות הכללית ומניעת מחלות רבות, לא רק באמצעות הרזיה. פעילות גופנית גם משפרת את מצב הרוח, שעלול להפגע בדיאטת הרזיה כתוצאה משינוי התזונה (צריכת פחמימות ושומנים גורמת להפרשת חומרים מרגיעים במוח, כגון סרוטונין).

בשנים האחרונות, עם עליית חשיבותה של החזות הוויזואלית, אנו עדים לתופעה הולכת וגוברת של הפרעות אכילה (אנורקסיה, בולימיה וכו') שלעתים מתחילות בדיאטה שאינה מבוצעת בצורה מבוקרת.

הרזיה היא אכן מאוד קרובה למילה ולכוונה: דיאטה, עם כל המשמעויות החיוביות והשליליות!

חיטובים: הכוונה לחטב את הגוף, ולהגיע למראה גוף חטוב = מוצק, אשר ניתן לראות את מתאר השרירים. יש העוסקים באימונים אנאירוביים, כגון: התעמלות קרקע, חדר כושר – משקולות וכו'… אצלם (והכוונה אצל אלה ששומרים עם דיאטה מאוזנת) ניתן לראות גוף חטוב ולעיתים שרירי.

ד"ר יעקב עזרא, מומחה לרפואה נטורופתית, דיאטה ולתזונת ספורטאים, הינו דמות ידועה בתחום הספורט בכלל ופיתוח-הגוף והכושר בפרט, מרצה בתחום הרפואה ומשלב את הסבריו אודות התזונה, רפואת הצמחים, הספורט וכ"ו. בעל קליניקה המטפל במחלות שונות ע"י תזונה רפואיתדיאטות שונות לירידה במשקל (הרזיה מהירה), פיתוח ועיצובו.

לרדת בגדול - הרזיה מהירה

 

הרזייה מהירה וחיטוב הגוף

 

 הרזיה מהירה מאוד וחיטוב הגוף

הרזיה מהירה לפני ואחרי 12 שבועות

 

 

תוספי מזון לדיאטה והרזיה מהירה, עוזרים לדיאטה: איזה תוספי תזונה עוזרים לשרוף שומן?

להלן תוספי מזון היעילים ביותר לשרפת שומן, דיאטה, הרזייה וחיטובים!!! יש לנו את המוצר סטופ-איט, כשמו כן הוא: המוצר סטופ-איט מסייע לצמצם את הרעב ואת התשוקה לאכול, כלן הסטופ-איט מסייע לתהליך הדיאטה וההרזיה מצורה יעילה ובטוחה ביותר! המוצר סטופ-איט מסייע לעבור את תהליך הדיאטה באופן יעיל ובטוח ללא תופעות לוואי של הדיאטות השונות, כגון: עצירות, תחושת רעב ועוד. על כן המוצר סטופ-איט נחשב לבריא וטוב גם לשימוש אצל ילדים! לפירוט אודות המוצר סטופ-איט.

מוצר נוסף לדיאטה וחיטוב הגוף הינו ה- סי, אל, איי, אקסטרים המוצר יעיל ביותר לשריפת שומנים, בעיקר בשילוב פעילות אירובית. המוצר CLA EXTREME מכיל רכיבים אשר מסייעים לסרוף יותר שומנים לאנרגיה וכך ה-CLA EXTREME מחטב את הגוף.

מוצר טוב ואפילו יותר מהמוצר הנ"ל, הינו המוצר אנימל קאט. המוצר אנימל קאט מכיל תשלובת כדורים המשלבת את מרבית שורפי השומן היעילים ביותר שקיימים בעולם! על כן, נחשב האנימל קאט למוצר הבחירה לאלה הרוצים לשרוף את עודפי השומנים!!!

דיאטה הרזיה מהירה, דיאטה חכמה, הינה דיאטה לחיים

דיאטות, הרזיה מהירה והפחתת משקל, דיאטה מהירה או דיאטה כאורח חיים

דיאטות, הרזיה מהירה או הפחתת משקל, הינם נושאים המעסיקים חלקים נרחבים באוכלוסיה, כחלק משגרת היום. רבים מאיתנו נאבקים במשך שנים במשקל, תוך נסיון להפחית משקל ולרזות במטרה שתוצאות מאמצינו יישמרו לאורך זמן. אלא שהמשימה המוכרת בשם הרזיה, מתגלה כל פעם מחדש כדבר שאינו פשוט כלל.
נסיונות להפחית משקל באמצעות דיאטות שונות, תכשירי הרזיה ושיטות שמטרתן לסייע בהרזיה ושריפת קלוריות, מסתיימים לא אחת בכישלון או בעליה חוזרת במשקל. דיאטה חדשה הזוכה לפופולריות רבה, מתבררת לרוב כעוד שיגעון חולף שתוצאותיו ידועות ותכשירים המבטיחים גדולות ונצורות, נמצאים אף הם כמוגבלים, לעתים קרובות… כיצד אם כן ניתן לרדת במשקל (להפחית משקל) בדרך בטוחה, אשר תאפשר שמירה על התוצאות לאורך זמן? מהם עקרונותיה של דיאטה נכונה ובטוחה שתאפשר הרזיה לאורך זמן? מדוע דיאטה מהירה או דיאטות כאסח פופולריות אחרות אינן מומלצות ובטוחות ואין הן מסייעות לרזות ולהפחית משקל לאורך זמן?
רובנו המנסים להפחית משקל. בין היתר, ניתן לקרוא על עקרונות דיאטה מוצלחת, דרכי הרזיה בטוחה, בחירת דיאטנית, דיאטות פופולריות שונות וחסרונותיהן, תרופות הרזיה ותכשירים המיודעות לשם הורדת משקל ועוד. כן ניתן למצוא מחשבונים וטבלאות שונות, מחשבון קצב שריפת קלוריות יומי, מחשבון BMI, טבלת קלוריות ומידע רב נוסף, אשר נועד לסייע לאלו המנסים לרזות, להצליח במשימה הקשה.
logo בניית אתרים