דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

יוניברסל - universal - תוספי תזונה לספורטאים

 

אולטרא ווי-פרו 3 ק"ג - חלבון מי גבינה

אבקת החלבונים "אולטרא ווי-פרו" מורכבת מחלבון מי גבינה בלבד (100%). המוצר הינו ייחודי מסוגו שפותח במיוחד בעבור ספורטאים ברמה גבוה ביותר.
חלבון מי-גבינה (לקטואלבומין) שעבר במעבדה תהליך של שיחלוף יונים, הינו המילה האחרונה מבין סוגי החלבון המצויים בשוק התוספים, לכן מהווה תשובה אולטימטיבית לספורטאי מקצוען. ערכו הביולוגי הינו 104%, כלומר שמבחינה ביולוגית ספיגת החלבונים לגופינו הינה 100%, יעילות מקסימלית לבניית רקמות השרירים והגוף.
המוצר בניגוד לחברות רבות אחרות, מכיל פפטידים (שרשראות של חומצות אמינו), כמו: לקטו-גלובולין, לקטו-אלבומין, אימונו-גלובולינים, לקטו-פרין ומועשר בחומצת האמינו גלוטמין שהינה אנבולית (בונה שריר), כל הנ"ל מעלים את ערכו הביולוגי של המוצר. ה- super whey pro הינו חלבון מובחר המיועד להגברת היכולת ולשיפור חילוף החומרים של החלבונים.
זהו חלבון בעל ערך ביולוגי מקסימאלי, אשר עבר סינונים רבים בטמפרטורות נמוכות ביותר, בכדי לשמור על מקור החלבון וערכו הגבוהה.
כל מנה מכילה 22 גרם של חלבון מי גבינה איכותי המגיע מתערובת ייחודית של יוניברסל. PureWhey™ Protein Blend - תערובת של מי גבינה מרוכזים אולטרא סינון, מי גבינה איזולאט, פפטידים של מי גבינה ופפטידים של גלוטמין.
בניגוד לחברות רבות אחרות אולטרא וואי פרו מכילה את כל חלקי החלבון כולל פפטידים (שרשראות של חומצות אמינו) כגון: לקטו- גלובולין, לקטו-אלבומין, אימונו-גלובולינים ולקטו-פרין.
חלבון אולטרא ווי פרו של חברת יוניברסל הנו חלבון ברמת פיקוח ויצור רפואית. מוכן ומיוצר בקפידה על מנת ולהעניק לך את האיכות המקסימלית אותה ניתן לקבל מתוסף החלבון שלך, הרכבו הייחודי הוא המאפשר לחברת יוניברסל להתמקם כמה שלבים מעל כולם:
1. מי גבינה איזולט בסינון מיקרוני.
2. מי גבינה איזולט בשחלוף יונים.
3. מי גבינה מרוכזים אולטרה-סינון.
4. Hydrolyzation- פפטידים של חומצות אמינו - פפידירטים של חלבון מי גבינה המיוצרים בתהליך ההידרוליזציה- שלב היצור המתקדם ביותר להשגת איכות חלבון אופטימלית.
5. מכיל ריכוז גבוהה של חומצצות אמינו, לרבות חומצות אמינו גלוטמין וחומצות האמינו BCAA
אולטרא ווי פרו גם מהווה מקור מעולה של גלוטמין ושל חומצות אמינו מסועפות (BCAA).
האבקה מכילה כמות נמוכה של פחמימות ושומנים והיא מתערבבת בקלות ליצירת שייק חלבון טעים ואיכותי.
החלבון אינו מכיל: מלח, צבעי מאכל, חומרי שימור או חומרי טעם מלכותיים.
ללא צבעי מאכל מלאכותים - ללא חומרי טעם וריח מלאכותים - ללא ממתיקים מלאכותים
בתהליך היצור של חלבון לא מוסיפים פחמימות נוספות, תכונה זו מתאימה את החלבון לאלו הרוצים להימנע מפחמימות וקלוריות מיותרות בתזונתם היומית.
מאז ומתמיד חלבון מי הגבינה של חברת יוניברסל, קבע את רף המוצרים בשוק התוספים, וכיום, חברת יוניברסל עושה זאת שוב ומעלה את הרף גבוה עוד יותר.
המלצות לצריכה חלבון מי גבינה:
במטרה ולעודד מאזן חנקתי חיובי ועלייה במסת השרירים צרוך בין 1-3 כפות הגשה במהלך היום ובהתאם לתזונה שלך בשילוב של 300 מ"ל מים, חלב או נוזל אחר, בבוקר, לאחר האימון ובמהלך היום. ניתן לשלב פחמימה כלשהי כגון פרי.

GH סטאק - GH Stack 

GH Stack של חברת יוניברסל 210 גרם.
GH Stack הינה אחת הפורמולות המתקדמות ביותר בעולם לשחרור מואץ ומוגבר של הורמון הגדילה (GH) באופן טבעי, יעיל ובטוח.
חברת יוניברסל-ניוטרישן האמריקאית הנה החברה הראשונה בעולם, שהחלה לייצר עוד בתחילת שנות ה- 80 את הפורמולות המתקדמות ביותר בעולם.
הנוסחה הייחודית מורכבת משילוב מתקדם של צמחי מרפא וחומצות אמינו שתפקידן להאיץ ולשחרר את הורמון הגדילה. כל זאת בנוסף למרכיבים נוספים אשר מסייעים ליעל את קליטת חומצות האמינו בפני הרצפטורים בגופך ובכך להגיע לתוצאות מקסימלית, כגון: אלפא-קטו-גלוטראט ועוד...
(Ornithine Alpha-Ketoglutarate (OKG) - מגביר את הסינטזה של החלבונים ומזרז את תהליך ההגעתם לרקמות השריר (מצב אנבולי), כמו כן מונע התפרקות של רקמות השרירים אשר עלולה להיווצר במהלך אימונים קשים וממושכים (מצב קטאבולי).
צמח המרפא mucuna pruiens אשר מכיל את רכז ה- אל-דופה נרזרת זו פועלת על המוח לשחרר את הורמון הגדילה.
מחקרים מדעיים מצאו כי נטילת המוצר GH Stack, עוזרת להאיץ את תהליכי בניית השרירים בגופך תוך כדי ניצול מרבי של מקורות האנרגיה, כל זאת אודות להפרשת הורמון הגדילה ו IGF-1.
* אופן השימוש בתוסף הנ"ל הינו נטילה על בטן ריקה בשילוב כמות גדולה של נוזלים לאורך כל היום ובזמן האימון יביא לתוצאות במסת השריר ומראה הגוף.
* המלצות לשימוש: לפני האימון 30 דקות 10 גרם אבקה. או ביום ללא אימון בבוקר על בטן ריקה.
יש לצרוך תמיד את בטן ריקה או כחצי שעה לפני האוכל.
לא מומלץ לשלב משקאות המכילים קפאין בשעת הלקיחה. גי,אץ סטאק - GH Stack יוניברסל, מגביר הורמון גדילה.
Гормон роста - это один из самых современных формул в мире ускорился и увеличился выпуск гормона роста (GH), естественно, безопасны и эффективны.

 
מתאים למתאמן הרוצה לפתח מסת שריר אופטימלית וזקוק להשלמת חלבון איכותי במשך היום.
לאדם המנסה לרדת באחוזי השומן מבלי לצרוך שומנים וסוכרים מיותרים במנת החלבון שלו.
המוצר עשיר בפפטידים של חלבון מי גבינה אשר עברו תהליך של אולטרא פיטר (סינון) בטמפרטורה נמוכה.
100% חלבון הידרוליזאטי נטול לקטוז (למניעת שלשולים וכאבי בטן), ללא סוכר וללא שומן.
המלצות לשימוש: ערבב 1-2 כפות הגשה מיד לאחר האימון להאצת תהליכי הבנייה והתאוששות רקמות השרירים, ערבב 0.5-2 כפות הגשה בארוחת בוקר או כתוספת לאחת הארוחות במהלך היום לספיגה מהירה והשלמת חלבון.
 
*להזמנת מוצרים טל' 0528567140

ריל גיינס - real gains - אבקה לעליה מסיבית במשקל:

במיוחד עבור מפתחי הגוף שרוצים לעלות במסת השרירים במהירות וללא תוספת שומנים מיותרת.
ריל גיינס מכילה גם חלבוני מי גבינה איזולט לספיגה מהירה וגם חלבוני הקזיאין (חלבון חלב) לספיגה איטית וכך מבטיחה אספקה סדירה של חלבונים לגוף. כל מנה של ריל גיינס מכילה בתוכה 52 גרם חלבון, 6 גרם שומנים איכותים ו- 87 גרם פחמימות שמתוכן רק 6 גרם סוכר!
בנוסף מכילה כל מנת הגשה יותר מ- 11 גרם של חומצות אמינו מסועפות (BCAA) שחיוניות לבניית שרירים, לתהליכי גדילה והתפתחות תקינים, ולכן חשובות כל כך למפתח הגוף.
המלצות לשימוש:
ערבב 3.5 כפות מדידה (155 גרם) עם 1-2 כוסות של משקה (מים/מיץ/חלב).
ניתן לפצל את המנה ולצרוך חצי בבוקר או כשעה לפני האימון ואת החצי השני מיד לאחר האימון או במהלך היום בהתאם לתזונתך.
 
 
 
*להזמנת מוצרים טל' 0528567140

קראטין טהור - creatin:

הקריאטין משמש להגדלת מסת השרירים ללא עודפי שומן!!!
100% קריאטין מונוהיידראט טהור
• מגדיל את עוצמת האימון ואת קצב ההתאוששות
• הגברת היכולת במאמצים קצרים ומתפרצים
המלצות לשימוש:
ערבב כפית אבקה עם כחצי ליטר מים, מומלץ להוסיף סוכר ענבים לקליטה מקסימלית.
משקל 1 ק''ג.
 
*להזמנת מוצרים טל' 0528567140

אולטרא ווי פרו - ultra whey pro, חלבון מי גבינה טהור:

חלבון מי גבינה באיכות גבוהה
אולטרא ווי פרו הינה אבקה מתערבבת בקלות, מכילה פפטידים של חלבון מי גבינה, מועשרת בפפטידים שלגלוטמין, 22 גרם חלבון בכל מנת הגשה, אינו מכיל לקטוז (סוכר החלב), אינו מכיל אספרטיים.
משקל: 3 ק''ג.
ערבב כף הגשה אחת עם כוס חלב, מים או מיץ טבעי 1-3 מנות הגשה של חלבון ביום (בהתאם לתזונה ולדרישות האישיות) לאחר האימון, בבוקר ולפני השינה.
אולטרא ווי פרו - ultra whey pro:

*להזמנת מוצרים טל' 0528567140

אמינו 3001 - Amino 3001:

חומצת אמינו מרוכזת ביותר שניתן להשיג 3001 מ''ג בטבליה.
הפורמולה מכילה תרכובת איכותית של חומצות אמינו המורכבת בחלבון מי גבינה.
תרכובת זו עשירה יותר וכוללת חומצות BCAA, גלוטמין, מטיאונין, אלינין וארגינין.
כמו כן כוללת התוספת ויטמין B6, ל-קרניטין וכרום פיקולינט.
תוספת אלו הופכות את המוצר לאידיאלי לאימון, פיתוח גוף הכולל פעילות לב (קרדיו) וכן אימון משקולות.
תכולה: 160 טבליות.
אמינו 3001 - Amino 3001:
*להזמנת מוצרים טל' 0528567140

אמינו 1900 - Amino 1900 של יוניברסל:

• כל טבליה מכילה 1900 מ"ג של חומצות אמינו באיכות גבוהה, בבסיס מי גבינה.
• האצת תהליך הבנייה והתאוששות של השריר
• מעושרת בויטמין B6
• מעושרת בחומצות אמיניות מסועפות (BCAA)
תכולה: 325 טבליות
 
*להזמנת מוצרים טל' 0528567140


ANIMAL STAK (אנימל סטאק)

 
אנימל סטאק מכיל: 21 שקיות (בכל שקית 8 כדורים)
פעילות: מסייע לפיתוח מסת השריר, לעיצובו וחיטובו
מגביר הרמון גדילה והורמון דמוי אינסולין
אופן השימוש: 1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון
1 שקית בבוקר (ביום ללא אימון)
ANIMAL STAK 2 הוא מוצר הפועל על שחרור בהפרשת מספר הורמונים, כגון: הורמון גדילה, אינסולין לייק גרו פאקטור 1 (IGF 1) ואינסולין. ANIMAL STAK 2 מכיל רכיבי טסטוסטרון טבעיים, גורמים המשחררים הורמוןגדילה, רכיבים ווזולידיטוריים (מרחיבי כלי דם), רכיבים המעכבים פעולותארומטיות (המרת הטסטוסטרון לאסטרוגן), חוסמי דהידרו טסטוסטרון, מעכבי הורמוןקורטיזול (הורמון המפרק שריר) וגורמים התומכים בפעילות הכבד.
 
 

ANIMAL CUTS (אנימל קאט)

 

אנימל קאט מכיל: 42 שקיות (בכל שקית 8 כדורים)

פעילות: מסייע לשריפת שומנים וחיטוב שרירי הגוף

אופן השימוש: 1 שקית בבוקר
1 שקית בין 30-60 דק' לפני אימון
הערה: ביום ללא אימון יש ליטול 1 שקית בבוקר

המוצר מכיל תשלובת של 8 כדורים לשימוש יומי המסייעים לשריפת השומנים בגופינו אף ללא פעילות גופנית!!! ANIMAL CUTS פותח בעבור דרישותיהם של מפתחי הגוף להגיע לאחוזי שומן אפסיים.
ANIMAL CUTS הוכיח את יעילותו להורדת משקל ולהפחתת שומן, יעילותובניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה (תחנת אנרגיה של התא), שםניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות הגופנית. ANIMAL CUTS הינה נוסחא טרמוגניתחדשנית (תרמוגנזה: תהליךפיזיולוגי בו תאי השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה) המייעלת את האנרגיה ושריפת הקלוריות. הנוסחא של ANIMAL CUTS מכילה מרכיבים ליפוטרופיים (מניידים שומן) ומרכיבים לייעולחילוף החומרים ביחסים המדויקים שיעזרו לגופך לשרוף שומן. מכיל חומרים טרמוגניים וליפו-טרופיים המסייעים לשריפת עודפי השומנים. כמו כן, ה- ANIMAL CUTS מכיל צמחים המפרישים את עודפי הנוזלים בין העורלשרירים הדבר תורם למראה חטוב יותר של הגוף בנוסף לויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, חומצות שומן וצמחי מרפא. ה- ANIMAL CUTS מכיל חומצת אמינואל-קרניטין קומפלקס המסייעת לגוף בהפיכת השומן לאנרגיה ומועילה בהרזיה. משפרת את תפוקת הלב. אחד ממרכיבי בטבליות הוא הציטרוס אורנטיום, מרכיבהמצוי בזן מסוים מאוד של תפוזים בעל ריכוז גבוה של פוליאמין. תפקידו שלהציטרוס אורנטיום הוא להגביר את יצור האנרגיה בגוף או במילים אחרות - לשרוף שומנים (בדומה לאפדרין), כמו כן הוא מרכיב המגביר את הפקתהאנרגיה בגוף ופוקד על התאים להאיץ את חילוף החומרים. התוצאה- שריפתשומנים. מרכיבים נוספים הקיימים הם גוארנה (וצמחים נוספים) ויחד הםמדרבנים ביעילות את יצור האנרגיה בתאי השומן ומגבירים את אפקט שריפת השומנים.

 
 

GH MAX פורמולה אנבולית - גי.אץ-מקס

מכיל: 180 כדורים

פעילות: מסייע להגברת הורמון הגדילה
עליית במסת שריר
שריפת שומן

אופן השימוש: 6 כדורים בין 30-60 דק' לפני אימון
1 שקית בבוקר (ביום ללא אימון)

ה GH MAX של יוניברסל עוזר לך להשיג את המיטב מהורמון הגדילה תוך כדי שימוש בשילוב הרכיבים המנצח והאיכותי : ויטמינים, מינרלים , סטרול טבעי, חומצות אמינו ורכיבים מזינים אחרים.
מוצר ה GH MAX של יוניברסל הינו היחידי המכיל את היחס המוכח של 1:2 בין אורניטין לארגינין ובריכוז גבוהה למנה (5.000mg / 2.500mg).
GH MAX מסייע להגדלת נפח וחיטוב השרירים ע"י שחרור הורמון הגדילה (growth hormone), הפורמולה המהפכנית בסיס טבעימסייעת להפרשת הורמון הגדילה ועקב כך גם להפרשת IGF-1 (סומאטומדין) אשר נחשבים להורמונים אנבולים (בוני שרירים). המוצר נחשב לאחד המוצרים היעילים ביותר בעולם לשחרור הורמון הגדילה.
הורמון הגדילה שמיוצר בבלוטת יותרת המוח, ממריץ צמיחת עצמות ומגביר יצירת חלבונים (בניית שרירים). הורמון הגדילה בעל השפעות מעודדות גדילה, מפרק שומן (ליפוליטי).
אורניטין אלפא קטו-גלוטראט (alfa-Keto-Glutarate Ornithine) מגביר את יצירתהחלבונים ומזרז את תהליך הגעתם לרקמות השריר (מצב אנבולי), כמו כןמונע התפרקות של רקמות השרירים אשר עלולה להיווצר במהלך אימונים קשיםוממושכים (מצב קטאבולי).
ארגינין פירוגלוטמאט (Arginine Pyroglutamate)מיוחד זו נחשב לחזק פי כמה מהארגיניןהרגיל ביעילותו ובהשפעתו בגופינו, בהשוואה לנגזרותארגינין אחרות. צורה זו של ארגינין הראתה במספר רב של מחקרים אתהיכולת לשפר את ההפרשה של הורמון הגדילה ובכך להעצים את הייצור של IGF-1 חשוב לציין, כי האחרון מגביר את רמות ה- Nitric Oxide , הרכיב המגביר בצורה משמעותית אתזרימת הדם לשריר ובכך משפר את מראה השריר הנראה גדול יותר ונפוח יותר. בנוסף משפר את אספקת חומרי הגלם לשריר (חומצות אמינווסוכרים).
חשוב לציין, שזהו שילוב של שתי חומצות אמינו המשלימות זו אתזו ופועלות בסינרגיזם. הארג'נין תורמת לייצור האינסולין למטבוליזם של שומנים בכבד, ומהווה מרכיב בגלוקגן: ממריצה את מערכת החיסון בשל השתתפותה בייצור תאי T ובעלתפעילות אנטי חיידקית, אנטי ויראלית ואנטי סרטנית.

יתרונות השימוש ב- GH MAX:
* ייצור מוגבר של הורמון הגדילה והורמון IGF-1
* יכולת מוגברת לבנות שריר עקב זמינות גבוהה של חומצת האמינו
* יותר מסת שריר, כוח ואנרגיה
* חיזוק משמעותי של המערכת החיסונית


 

ANIMAL PAK - אנימל-פק מולטי ויטמין מקצועי


האנימל פק של יוניברסל הינה ערכה לאימונים יעילים יותר.שקית ה-ANIMAL PAK הינן מוכרות ברחבי העולם כמותאמות למתעמלים באופן מקצועי ביותר, נחשב למוצר הראשון והטוב ביותר מסוגו. אחת-עשר הטבליות המצויות בכל שקית בודדת, מכילות את המינון הגבוה ביותר של וויטמינים, מינרלים וחומרי תזונה נוספים בהשוואה לכלהנוסחאות האחרות הקימות בשוק תוספי המזון. אולם הן גם מספקות את תוספי המזון החדישים ביותר אשר יגבירו את יכולתם הגופנית לאימון ממושך יותר ומאומץ יותר.
התוצאה המיידית לנטילת ה-ANIMAL PAK הינן גדילה משמעותיתשל המסה השרירית ללא כל שומן.
המחקרים שנערכו במעבדות חברת יוניברסל בארה"ב, מצביעיםעל שיפור מדהים בקרב האתלטים אשר השתמשו בערכה בכל ענפי הספורט.
חשוב לציין, כי המוצר מכיל ריכוז גבוהה של אנטי-אוקסידנטים, מגוון חומצות אמינו וחומצות שומן חיוניות אשר מקטינים את תגובות הקטבוליות (פירוק שריר) של האימון וכך למעשה נוצרים תנאים אופטימלים לבניית שרירים.
ה-ANIMAL PAK מכיל גם מגוון של צמחי מרפא (גינסנג סיבירי, סמיילקס, ג'ינגר, פרוטוגן A) אשר מסייעים לאושש את מערכות הגוף והשרירים כתוצאה מאימון מפרך.
ולא רק זאת תקבלו ב- ANIMAL PAK גלוקוזמין וכונדרואיטין מסחוס כרישים אשר מגנים על הפרקים והסחוסים שלכם ושומרים על בריאותם האופטימלית.

המלצות לשימוש:
למתחילים מומלץ ליטול שקית יומית אחת בזמן אחת הארוחות.
למקצוענים מומלץ להשתמש בשתי שקיות ליום.

 

אנימל פמפ - Animal Pump

אנימל פאמפ 30 שקיות. ארנולד שוואצנגר אחד הבודי-בילדרים שעשו היסטוריה אמר: "שאין תחושה טובה יותר מה-פאמפ (ניפוח) שאנו חשים במהלך האימון". על כן, המוצר אנימל פאמפ מסייע לניפוח השרירים ע"י הרחבת כלי הדם והחדרת חומרי תזונה חיוניים.
האנימל פאמפ מכיל מלחים של קריאטין (כגון: קריאטין הקשור למגנזיום, קריאטין אתיל אסתר וטרי-קריאטין מלאט) אשר חדירים ביותר לתאי השרירים, כך מסייעים להם לפעול להתחזר ולגדול באופן אופטימאלי. כל זאת יחד עם רכיבים אשר מספרים את סירקולציית הדם אל השרירים (כגון: הצמחים תמצית ג'ינגר וקינמון, ביופרין ועוד).
האנימל פאמפ מכיל גם רכיבים נוגדי חימצון (כגון: תמצית זרעי ענבים, N-אצטיל-ציסטאין, תה ירוק וחומצה אלפה ליפואית) המסייעים לשרירים לגדול ולמנוע את התפרקותם המהירה לאחר האימון המפרך.
האנימל פאמפ כולל מספר רכיבים ובמקום לקחת מספר תוספי מזון, הינכם מקבלים בשקית אחת את כל מה שהשרירים זקוקים להתנפח!!!


אמינו 3001 – Amino 3001


המוצר "אמינו 3001" מכיל תוצרי פירוק של חלבוני מי גבינה (hydrolysates) לשם ספיגה מרבית. בריכוז מירבי מהגדולים ביותר בעולם היא נוסחת אמינו גדולה וחזקה יותר המכיל 3001 מ"ג תוצרי הפירוק של חלבוני מי גבינה קשורים לפפטידים. תוספת של האנזים פפסין (אנזים מפרק חלבון) המסייע לניצול מוגבר של הפפטידים (חומצות אמינו קשורות). האמינו 3001 עשיר בחומצות אמינו בעלות שרשרת מעונפת (BCAA), בגלוטמין, במטיון, באלנין ובארגינין חומצות האמינו הנ"ל חיוניות לפיתוח שרירים מירבי. אם הגודל חשוב לך, אמינו 3001 הוא תוסף האמינו העדיף בשבילך. הנוסחה של אמינו 3001 מכילה ויטמין 6B, קרניטין-L וכרום פיקולינאט, אותם רכיבים אשר הופכים את נוסחה זו לאידיאלית למי שמעונין בעיצוב הגוף והגדלת המסה השרירית תוך שמירה על בריאות הלב ורמת אנרגיה נאותה.
אזהרה! התוסף מכיל פניל-אלנין ולכן אסור לחולי PKU (פנילקטונורויה).
מינון מומלץ: 1-4 טבליות על בטן ריקה כשלוש פעמים ביום, לפני ארוחות ואימונים.

ultra way protein, ultra whey pro ultrawheypro, אבקת חלבון, אולטרא, יוניברסל, חלבון במבצע, חלבון אולטרא ווי פרו חלבון אולטרה ווי פרו , אבקת חלבון, אולטרה וי פרו, real gains , creatin, קראטין , חומצת האמינו, אנימל סטאק, אנימל קאט, GH MAX, ANIMAL PAK, Anima

logo בניית אתרים