דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

אודות סוגי דיאטות נפוצות


אודות סוגי דיאטות נפוצות, כגון: דיאטת אטקינס, דיאטת סאות' ביץ', הדיאטה של בוב גרין, דיאטת קקאו, דיאטת חומץ תפוחים, דיאטת אשכוליות, דיאטת מרק כרוב...

דיאטת אטקינס

ד"ר אטקינס ממליץ לצרוך בכמות כמעט בלתי מוגבלת, את המזונות הבאים: בשר, ביצים, גבינה ושומן, שמן וחמאה, וללא ספירת קלוריות. אך ישנו הצורך להגביל את צריכת הפחמימות מוגבלת ל-כ20 גרם ביום

דיאטת סאות' ביץ'

דיאטת סאות' ביץ' - דיאטה שפותחה ע"י הקרדיולוג ארתור אגטסטון, הדיאטה היא לא דלת שומנים ולא דלת פחמימות, אלא שיטה המלמדת את הנוקטים בה לבחור את השומנים ה"טובים" שמקורם בעולם הצומח והפחמימות ה"טובות" לפי האינדקס הגליקמי.

הדיאטה של בוב גרין 

הדיאטה של בוב גרין הינה דרך חיים של אכילה ופעילות גופנית המתמקדת בניטרול אכילה "רגשית" ועצמת החשיבות של פעילות גופנית.

דיאטת קקאו (Cocoa) 

דיאטת הקקאו ידוע בסגולותיו הבריאותיות וידוע כמסייע להורדת לחץ דם ומניעת מחלות לב. כל זאת הודות לרכיב ה-תאוברומין (אלקלואיד מריר של צמח הקקאו), התאוברומין שייך לקבוצת התרכובות מתילקסנטין, הכוללת גם את התרכובות הדומות קפאין ותאופילין. מה גם שבפעילותו התאוברומין מגביר את הפעילות המטבולית.
בקקאו כמות כמעט כפולה של חומרים נוגדי-חמצון מאשר ביין אדום, ויותר מתה ירוק.

דיאטת חומץ תפוחים 

דיאטת חומץ תפוחים הינה תמיסה חומצית, יש המייחסים לתמיסה זו תכונות של שריפת שומנים. כל בוקר יש לשתות כוס מים עם כף של חומץ תפוחים. חומץ תפוחים טבעי מזרז את קצב פירוק השומנים בגוף, מכיל ברזל, אשלגן וסידן, עוזר במצבי אלרגיה מרקע עיכולי, לעור חיוני ובריא, גזים ועצירות. שימש באופן מסורתי כתרופה עממית כמעט לכל חולי.

דיאטת אשכוליות 

דיאטת  אשכוליות עקרונה במיץ האשקוליות ישנו חומר הניקרא: נרינגין. לנרינגין ישנו השפעה טרמוגנית (מגבירה טמפרטורה), ועקב כך עלייה בפעילות המטבולית. אך חשוב מאוד לציין, כי לאשכוליות ישנה השפעת על נטילת תרופות. שתיית מיץ אשכוליות סמוך לנטילה של תרופות עלולה לעתים לגרום תגובות לא רצויות ולעתים גם נזק, בעקבות חומר המכונה פורנוקומרין המשפיע על אנזימים במערכת העיכול ומשפיע על תהליך פירוק התרופות בגוף. 

דיאטת מרק כרוב 

דיאטת מרק כרוב דיאטה דלת שומן, עתירת סיבים תזונתיים.

דיאטת קובי דיאט 

הדיאטה אשר פועלת על פי עקרון האישי, כלומר כי לכל אדם מתאימה תוכנית תזונה וספורט באופן אינדיבידואלי. ועל כן הינה בעלת הצלחה גבוהה ביותר.

ונקנח בבדיחה דיאטטית טובה על דיאטת הרזיה 

מאמן הכושר שלי נתן לי תרגיל פשוט לירידה במשקל
להזיז את הראש ימינה ושמאלה 4 פעמים רצוף.
כששאלתי אותו באיזה תכיפות לבצע את התרגיל ענה לי:
"בכל פעם שמציעים לך לאכול".

דר' יעקב עזרא, מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן כושר. מר יעקב עזרא הינו מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה). כתב את הספרים:  1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף. 2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי. 3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!

בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוז...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140  

טואול - בניית אתרים