דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

צורות של סייקלים המיועדים לעלייה במסה השרירית והכוח

 
הסייקלים מיועדים לאדם (גבר) השוקל כ- 100 ק"ג. יש לציין, כי החישוב של המינונים אמורים לחשב באופן אישי, אך ניתן לחשבם לפי  10% מהמינון לכל 10 ק"ג משקל גוף. לדוגמא: אם הינך שוקל 90 ק"ג עלייך לצרוך 10% פחות מהמינון המצוין.

יש לציין, כי צריכת הקלוריות אמורה להיות גבוהה באופן יחסי. למעשה צריך לצרוך כ- 2 גרם חלבון לכל ק"ג משקל גוף. ופי-3 עד 4 יותר פחמימות. כלומר שעלייכם לאכול הרבה פסטות, אורז, עופות, דגים ומוצרי חלב.

דקה-דורבולין (הרכיב הפעיל פרמקולוגית הינו ננדרולון דקאנואט)  - ה-דקה דורבולין ידוע כגורם המשפעל את פעילות המערכת החיסונית, כמו כן, מקטין את הנטייה לבעיות פרקים וגידים (כגון דלקת גידים).

נולבדקס (הרכיב הפעיל פרמקולוגית הינו טמוקסיפן ציטראט) - מקטין את כמות ייצור הורמון הגדילה וה- IGF-1 בגוף, וכך לתרופה ישנו פוטנציאל להקטין את ההשפעות האנבוליות של ההורמונים האנבוליים הנ"ל על רקמות גופנו - מבחינת עלייה במסה השרירית והכוח.  

פרויורון (הרכיב הפעיל פרמקולוגית בתרופה פרובירון הינו מסטרולון) - סטרואיד אנדרוגני בעל פעילות אנטי-אסטרוגנית, עקב יכולתו להתחרות על הרצפטורים של האסטרוגנים. אך יש לציין, כי אין לא השפעה חזקה - בדיכוי הייצור על הורמון הגדילה וה-IGF-1 בדומה לנולבדקס. על כן ספורטאים אוהבים את השמוש בו על פני הטמוקסיפן ציטראט במהלך הסייקל. אך לא כך הדבר לאחר הסייקל. היות ולאחר הסייקל אנו מעוניינים בהשפעה אנטי-אסטרוגנית אך ללא השפעה אנדרוגנית אשר יכולה לדכות את ייצור האנדרוגניים (טסטוסטרון) בגוף.

כיצד ליצור GHB באופן ביתי:

לשם יצירת GHB אנו זקוקים למספר כימיקלים, כגון: gamma butyrol lactone
סודה קאוסטיק (sodium hydroxide NaOH (caustic soda
אסור ולא כדי לצור זאת באופן ביתי (אלה רק ע"י רוקח מורשה), על כן לא נפרט אודות התהליך...

 

ד"ר יעקב עזרא הינו מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה). לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140

 

טואול - בניית אתרים