דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטה, דיאטה ושוב פעם דיאטה... 

אסטרטגיה חדשה לדיאטה

תמיד כשמדברים על דיאטה אותו אדם שמן \ שמנה חושבים לעצמם: "אוף שוב פעם להפסיק לאכול את מנעמי החיים, פסטה ברוטב שמנת, מגש שלם של פיצה, פיצוחים לסוגיהם השונים, חטיפים כגון: ביסלי ועוד..."


למרות שכיום פותחות תוספי מזון ותרופות שונות, אשר מעקבות את פירוק אבות המזון הגדולים (בעיקר פחמימות, ושומנים) לרכיבים היכולים להיספג ממערכת העיכול למחזור הדם.


אם נצרוך כמות מופרזת של פחמימות ושומנים, כמו משל: פסטה בשמן זית או ברוטב שמנת, או מגש פיצה, אז רוב הסיכוי שבשגרת חיים כזאת אנו נעלה במשקל הגוף (באחוזי השומן) ונשמין !!! וכאן הטכנולוגיה ברמה הפרמקולוגית טוענת כי אכן ניתן להמשיך לאכול מזונות אילו, ויחד עם זאת לא להשמין !!!


מה האסטרטגיה העומדת מאחורי התהליך הנ"ל? הטכנולוגיה למעשה מאוד פשוטה, למעשה הדיאטה או שיטת השימוש בדיאטה מאוד פשוטה ופועלת הרמת מערכת העיכול בלבד. כל זאת ללא התערבות מערכות אחרות, כגון: מערכת העצבים ותופעות לוואי כגון: דפיקות לב מואצות, רעד בידיים, הפרעות שינה, ותופעות לוואי נוספות...


כיצד פועלים חומרים פרמקולוגיים ותוספי מזון בתחום הנ"ל? תוספי המזון ותרופות פרמקולוגיות רבות, בשיטת הדיאטה הנ"ל הפועלות ברמת מערכת העיכול, העיקרון הינו פשוט למדי – ישנו לחסום את האנזימים המפרקים את הפחמימות המורכבות לסוכרים פשוטים, ואת השומנים לחומצות שומן, האחרונים יכולים להיספג ממערכת העיכול על מחזור הדם ומשם להיאגר הרקמות השומן (בבטן,ירכיים, ישבן וכו').


התרופות ותוספי המזון פועלות ומונעות את פעילות האנזימים מלהשפיע על המזון, אשר מפרקים פחמימות מורכבות – פרוטזות, משומנים – ליפאזות, לתוצרים אשר מסוגים להיספג ובהמשך לגרום להשמנה !!!
טואול - בניית אתרים