דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

אומגה 3 DHA עשוי להגביר את פוריות הגבר: לקבלת עכברים לפחות
13 באפר '2010 - תוספי מזון של' חומצות שומן אומגה -3 DHA (חומצת docosahexaenoic) עשוי להפוך סדירויות הזרע קשורה פוריות, מציע מחקר חדש בעכברים.

צריכת אומגה 3 עשויה לשפר את הבריאות כליות סוכרתית
12 באפר '2010 - צריכת מוגברת של חומצות שומן מסוג אומגה 3 עשויה להפחית את הנזק כליות, סוכרת מסוג 1, ללא השפעה על שכיחות של מצב, כך קובע מחקר חדש.

צבעי Aker האיחוד האירופי הראשון קריל הגדולות תוספי העסקה
09 באפר '2010 - נורווגית שחקן קריל Aker BioMarine הוא קצירה היתרונות של האישור האירופי הרומן האיחוד המזון אותו השיג בחודש דצמבר 2009 על ידי חתימה על תוספי המזון הגדולות הראשונות שלה עסקה באיחוד האירופי.

אומגה 3 מאי לוכסן הסיכון לאי ספיקת לב: לימודים
06 באפר '2010 - צריכת מוגברת של דגים שומניים, לבין אומגה -3 שהם מכילים, עשויים להפחית את הסיכון של אישה של אי ספיקת לב על ידי כ -25 אחוזים, על פי הממצאים החדשים מארצות הברית ושבדיה.

אומגה -3 הלב להראות יתרונות עבור אוכלי דגים שאינם
31-Mar-2010 - צריכת מוגברת של חומצות שומן מסוג אומגה 3 עשויה להפחית את הסיכון למחלות לב או התקף לב אצל אנשים עם צריכת הדגים נמוכה, כך קובע מחקר חדש מהולנד.

חלב אומגה-3-מועשרים יעיל לבריאות הלב: לימודים
26-Mar-2010 - צריכת מוצרי חלב מועשרים בחומצות שומן אומגה -3 לבריאות הלב עושה תועלת, ועלול להקטין את הסיכון למחלות לב וכלי דם, כך קובע מחקר חדש מגרמניה.

Carbery משיקה גבינה, אומגה 3 תערובת
22-Mar-2010 - אירי הספק Carbery המצרכים יש לראשונה חלבון מי גבינה מרוכז (WPC), המרכיב אומגה 3 שילוב זה אומר הוא תוצאה של "עבודות פיתוח נרחבות" באזור.

נאס"א בוחנת-אומגה 3 לבריאות העצמות במהלך הטיסה בחלל
18-Mar-2010 - תוספי מזון של אומגה 3 EPA (חומצת eicosapentaenoic) עשויה להגן מפני אובדן העצם במהלך משקל, כך קובע מחקר חדש של נאס"א.

Martek מתחייב המשרד לאיכות הסביבה, בעת debuts DSM התינוק DHA
17-Mar-2010 - מרילנד מבוססי Martek Biosciences יעשה הופעת הבכורה שלה בשוק ה-EPA עם EPA / DHA תערובת "עד סוף השנה", NutraIngredients-USA.com למדתי ב אקספו המערבית בשבוע שעבר.

בריטניה חוקרת חלב לתינוק אכיפת שיווק
16-Mar-2010 - ועדה ממשלת בריטניה בוחנת האירופי חלב האיחוד חוקי התינוק השיווק העלתה בעיות עם נהלים לאכיפת המקומית בה נכתב כי יש לפנות.

ארוחות אומגה-3-עשיר יש יתרונות כלי דם: מחקר
16-Mar-2010 - צריכת מוגברת של חומצות שומן מסוג אומגה 3 עשויה לשפר את בריאות כלי הדם בעקבות הארוחה, כך קובע מחקר חדש מבריטניה.

Martek קוצר הרגולציה אומגה 3 יתרונות
10-Mar-2010 - אומגה DHA-3 הוא אחד החומרים המעטים ליהנות תזונה האיחוד האירופי טוען הבריאות התהליך עד כה, ואת סמנכ"ל Martek של ענייני רגולציה, רודני גריי, מסתכל על התפתחויות ושינויים רגולטוריים אחרים השפיעו המגזר.

האוסטרלי מדענים לפתח המפעל אומגה 3, עשירה במקורות
08-Mar-2010 - מדענים בשירות גוף הממשלה האוסטרלי למחקר מדעי פיתחו צמח טיפוס מהונדסים גנטית כדי לשפר את התוכן שלהם אומגה-3 מעבר חומצה לינולנית אלפא (ALA).

מיוחד תגובה
להגנתו של אומגה 3
04-Mar-2010 - הדרך הטובה ביותר לשרוד התקפת כריש הוא להילחם בחזרה, כך אומרים הניצולים. אירועי השבוע מציע הכרישים ייתכן מתחיל מעגל טוב הספינה אומגה 3, ועכשיו זה הזמן עבור התעשייה והאקדמיה להתחיל להילחם בחזרה.

אומגה 3 מאי להגביר את תפקוד הריאות במהלך ספורט
03-Mar-2010 - תוספי מזון של חומצות שומן מסוג אומגה 3 עשויה לשפר את תפקוד הריאות של ספורטאים במהלך ואחרי פעילות גופנית, מציע מחקר חדש מגרמניה לאיראן עם המתאבקים.

היתרונות DHA במוח רשאי להאריך את גיל העמידה
01-Mar-2010 - צריכת מוגברת של שומן אומגה -3 חומצות DHA (חומצת docosahexaenonic) עשויים לשפר את התפקוד המנטלי של אנשים בגיל העמידה, מציע מחקר חדש מארה"ב.

אומגה 3 מאי להגביר את תפקוד המוח אצל ילדים: לימודים
24 פבר '2010 - תוספי מזון של' חומצות שומן אומגה -3 DHA (חומצת docosahexaenoic) עשוי לשנות את התפקוד של המוח הקשורים עובד הזיכרון, על פי תוצאות של מחקר חדש עם בנים בריאים.

אומגה 3, ויטמינים, מינרלים עשוי להפחית התנהגות תוקפנית
23 פבר '2010 - תוספי מזון של אומגה -3, ויטמינים ומינרלים עבור אסירים עשויה לצמצם את מספר פרקים אלימה ותוקפנית של האסירים, כך עולה ממחקר חדש מהולנד.

חדש אומגה האיחוד האירופי-3 תיוג חוקי להגביר משיק מוצר: GOED
12-Feb-2010 - חדש של האיחוד האירופי מסוג אומגה 3 חוקים תיוג תעזור לצרכנים להבין את תפקיד חומצות שומן יכול לשחק בתזונה ולהגביר משיק מוצר, לפי קבוצת אומגה העולמית-3 הסחר, GOED.

קלמארי של ב: הנורבגים לדחוף החדש אומגה 3 ממקור
11-Feb-2010 - נורווגית הזנק פארמה ימית הקבוצה השיקה גרסה ממותגים של הטופס דיונון-sourced אומגה 3 היא על אישורי השיווק הירוק.

חדשות בקצרה
DHA מסוג אומגה 3 סט לחגיגות לונדון
11 פבר '2010 - אומגה 3 חלוצים מכל רחבי העולם ייפגשו בלונדון, במאי כדי לחגוג 40 שנים של מחקר על חומצות שומן, ו-DHA (חומצת docosahexaenoic) בפרט.

DHA אומגה 3 עשויה לשפר את התוצאות כימותרפיה: לימודים
10 פבר '2010 - תוספי מזון של חומצת שומן אומגה -3 חומצות docosahexaenoic (DHA) עשויה לשפר את התוצאות עבור חולי סרטן השד שעברו טיפולים כימותרפיים, כך קובע מחקר חדש מצרפת.

DHA ו בריאות העין: מחקר תומך אומגה 3 בנוסחה
08 פבר '2010 - הוספת חומצות שומן אומגה -3 חומצות docosahexaenoic (DHA) לנוסחה התינוק עשוי לשפר את חדות הראייה של התינוקות, אומר ניסוי קליני חדש מארה"ב.

תגובה שבועי
צבא ארה"ב עשוי לגייס אומגה -3 כדי לשפר את הביצועים, אבל למה לחכות?
08-Feb-2010 - "הצבא צועד על קיבתו." עצה זו, מן הצרפתי נפוליאון ההרפתקן הצבאי, ככל הנראה, הרשים את צבא ארה"ב, אשר שוקל ביצור מנות "כוחות עם חומצות שומן אומגה -3. מה מחכה?

אומגה 3 מאי לחימה חיידקים בפה, להגביר את בריאות הפה
05 פבר '2010 - היתרונות בריאות השיניים של חומצות שומן אומגה -3 עשויות לכלול השפעות אנטי בקטריאלי, הרחבת הטבות מעבר לדלקת, כך קובע מחקר חדש של אוניברסיטת קנטאקי.
טואול - בניית אתרים