דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

פרוביוטיקה עשויה לקחת קצת זמן לחלחל לתודעה צרכנית, במיוחד בארה"ב, אך בשנה שעברה בריאות העיכול נכנסו שלושת הקטגוריות המהירות גוברת מזון פונקציונלי. ומה עם ההתפתחויות במדע ובטכנולוגיה גם לבוא יותר הזדמנויות להרחיב את הקטגוריה מעבר יישום החלב המסורתי.
 
Lallemand מציעה שירותי ייצור עבור פיתוח חיידקים
01-Apr-2010 - Lallemand מרחיבה את שירותי ייצור, פתח את מומחיותה בתחום, חיידקים הפיתוח והייצור התעשייתי לבריאות האדם מזון ותעשיות ברחבי העולם.
המדע מדגיש הבטחה prebiotics לניהול משקל
29-Mar-2010 - סיבים Prebiotic עשויים לשנות לטובה אוכלוסיות החיידקים במעיים שלנו במשקל וניהול הסיוע, עם "תופעות מבטיח הראה גם בבני אדם", אומר סקירה חדשה של המדע.
High-מינון תוספי מזון לא לעזור לחולי קר: BNF
25-Mar-2010 - תזונה כגון ויטמין C, אבץ, סלניום פרוביוטיקה לא יעזור להדוף או לטיפול בהצטננות משותף flus, פי סקר מדעי שנערך בגיליון האחרון של כתב העת Nutrition הקרן הבריטית.
דנונה: EFSA היא פגיעה במוניטין של התהליך המדעי ביקורת עמיתים
19-Mar-2010 - נשיא דנונה בייבי תזונה (DBN) אומר האירופי בטיחות מזון הרשות (EFSA) טוענים בריאות מתודולוגיות הערכת מאיימים על המוניטין של תהליך peer-סקירה מדעית וחתכים של אחווה הרפואי.
המשרד בבריטניה מתפתח "פרוביוטיקה התבואה" כבושים
17-Mar-2010 - בריטניה הזנק Symprove הוא שיווק משקה שעורה שמציעות פרוביוטיקה sourced מ 'דגן כבושים "הטכנולוגיה שפותחה עבור תעשיית מזון לבעלי חיים.
בריאות גוט קשור במשקל מוגזם במהלך ההריון
10-Mar-2010 - הקשר בין microflora אוכלוסיות בטן ומשקל אולי גם להרחיב את ההריון, עם מחקר חדש מגלה כי נשים במשקל עודף במהלך ההריון יש פרופילים microfloral שונים.
"היו לנו מספיק EFSA", אומר האכילה-up העולמית קבוצת פרוביוטיקה
05-Mar-2010 - אחרי חודשים של שתיקה מנכ"ל של פרוביוטיקה האיגוד הבינלאומי (IPA) סיפקה התקפה חריפה על "ליקויים בטיחות המזון האירופית של הרשות" הטענה שיטות הערכת בריאות.
Low-GI תביעות בריאות "למטה, אבל לא יצא"
02-Mar-2010 - בעוד תביעות בריאות המדד נמוך גליקמי (נמוך GI) סבלו מכה גדולה בעקבות חוות דעת שלילית בשבוע שעבר מרשות המזון האירופית לבטיחות הרשות (EFSA), היא "בשום אופן לא סוף הדרך" על הבקרה הגליקמית, על פי מומחים בתחום.
שני אצווה נפילת-out: מאמר 13.1 שלום, שלום במאמר 13.5
26-Feb-2010 - סעיף 13.1 תביעות בריאות מתבצע rejigged ו נשלחות תחת קניינית לבין המדע המתפתח, סעיף 13.5, לאחר EFSA דחה את כל אבל הגשות כמה המנה השנייה של דעות 416 טענה אתמול.
EFSA המונית דוחה פרוביוטיקה ונוגדי חמצון כמו מאמר 13.1 אצווה שני לאור
25-Feb-2010 - המזון האירופית לבטיחות הרשות (EFSA) הוציאה חוות דעת שלילית על "רוב" של 416 טוענים תיקים הבריאות כולל הגשות המקשר יתרונות בריאותיים על ויטמין D, פרוביוטיקה, תה ירוק, תה שחור, לוטאין, בטא glucans, טווינה -וזאקסנטין, חומצה אלפא ליפואית ו מלטונין.
פרוביוטיקה עבור אמא במהלך ההריון עלול לחתוך להשמנה אצל הילד: לימודים
16 פבר '2010 - נטילת פרוביוטיקה במהלך ההריון עלול להוביל לסוכרת פחות במהלך ההריון ולהפחית את הסיכון להשמנת יתר בהמשך החיים של התינוק, כך קובע מחקר חדש.
microflora גוט לבין סוכרת: מחקר טוען תפקיד פרו,-biotics מראש
12 פבר '2010 - אוכלוסיות חיידקים במעיים של חולי סוכרת נבדלים-חולי סוכרת שאינם, כך קובע מחקר חדש מדנמרק שעשויות להיפתח תפקיד פוטנציאל לשנות microflora בטן עם פרוביוטיקה ו prebiotics ולשפר את הבריאות.
דנונה resubmits Actimel טוענים probiotic בריאות חסינות
10-Feb-2010 - עשרה חודשים אחרי אותה פרשה הגשות probiotic האוהל שלה בתהליך טוען איגוד הבריאות האירופי הגדרה מחדש, דנונה יש מלא ונכנס למשחק על ידי לינה תיק tweaked עבור יוגורט לשתייה שלה, Actimel.
האנסן ההילולה ב נישה נשית probiotic
09-Feb-2010 - דנית הספק Chr האנסן אומר שילוב שתי המתח probiotic, זה כבר מקדם במשך יותר משנה כדי למקד את הבעיות הנרתיק של הנשים נמצאת כיום מוצרים בלמעלה מ 20 מדינות, לרבות הודו.
Winclove תיסוג תביעות בריאות probiotic כדי למנוע "נזק לשוק"
08-Feb-2010 - הולנדית הספק פרוביוטיקה, Winclove ביו תעשיות, כולל משך כל טווח של 30 הגשות תביעה הבריאות בתהליך טוען איגוד הבריאות האירופי, מחשש ההשפעה העסקית של דעות שליליות מן הבודק טוען, EFSA.
Yakult להתחיל הייצור בארה"ב בשנת 2012
26-Jan-2010 - יפני חלוץ פרוביוטיקה, Yakult Honsha, יחל ייצור הבקבוקים הקטנים חלב probiotic בארצות הברית בפעם הראשונה בשנת 2012, החברה הודיעה, כי היא מבקשת להעביר אל מדינות החוף המזרחי של ארה"ב.
תגובה תמהה "לפי הטענה בריאות EFSA שחקן פרוביוטיקה"
25-Jan-2010 - שוודית שחקן פרוביוטיקה, Probi, רודף "דיאלוג בלתי רשמי" עם המזון האירופית לבטיחות הרשות (EFSA) אחרי סוכנות המדעית סגר את התהליך הפורמלי של דחיית התביעה בערעור probiotic שלה הבריאות.
השוק ההודי פרוביוטיקה כדי לרבע עד 2015
21-Jan-2010 - פרוביוטיקה של הודו בשוק כבר מסומן על ידי החוקרת Frost & Sullivan כמו "שוק הצמיחה העיקריים של" העתיד, עם גידול שנתי של 22.6 אחוזים עד שנת 2015.
Danisco נכנס לקטגוריה probiotic נישה מיץ
21-Jan-2010 - יצרני משקה המבקשים להרחיב את בריאותם ואת איכות תיק יכול כעת לשלב מנה קלינית של זן החיסון probiotic boosting כדי בקירור טווח שלהם מיץ פירות, תוך שמירה על המיקום של כל הטבעיים, טוען Danisco.
EFSA דעת התביעה בריאות
EFSA דוחה הבריאות טוענים probiotic הילדים בבטן
22 בדצמ '2009 - תיק המכיל 13 ניסויים אקראיים מבוקרים, 6 מחקרים תצפיתיים, ו 15 מחקרים שאינם בני אדם נכשל להרשים האירופי בטיחות מזון הרשות (EFSA) המדענים לא מפני ארבעה זנים של השאלה התאפיינו מספיק.
logo בניית אתרים