דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

אנטי אייג'ינג האטת תהליכי הבלאי והשחיקה של גופנו – ד"ר קובי עזרא

אנטי אייג'ינג בלועזית או בשפה פשוטה האטת תהליכי הזקנה והבלאי, הינו למעשה רפואה מונעת ותזונה מונעת. כלומר שאנטי אייג'ינג מתחיל במנעה! לא סתם אני נוהג לומר למטופלי "שטיפה אחת של מניעה שווה לקילוגרם שלם של בריאות".

תזונה ואנטי אייג'ינג

תזונה ואנטי אייג'ינג תמיד הולכים ביחד! אין אפשרות לאכול מזון מהיר ולעשות אנטי-אייג'ינג. על כן ישנה חשיבות בעת תהליך האנטי אייג'ינג, לאכול מזון בריא ומזין, הכולל את כל רכיבי התזונה המאוזנת, לרבות ויטמינים ומינרלים, ביופלבונואידים, ופיטוכימיקלים שונים...

יש לציין, כי שאני אומר: תזונה ואנטי אייג'ינג, הכוונה הינה הרכבת תוכנית תזונה לפרט, באופן אישי המותאם למטופל היושב מולי. על כן, לא תמיד עצות על תזונה נכונה ואנטי אייג'ינג יתאימו לפרט ! ! !

תוספי מזון ואנטי אייג'ינג

תוספי מזון ואנטי אייג'ינג על פי רוב גם כן הולכים יחד! כשאנו דנים ומתאמים תוספי מזון למטופל האינדיבידואל, כמובן שישנו הצורך להתייחס לבדיקות דם ושתן, בדיקות פיסיקליות וממצאים נוספים.

למרות שישנה הסכמה כשמדובר על תוספי מזון ואנטי אייג'ינג, אודות נטילת מלטי-ויטמין ומולטי מינרל. אך גם כאן נשאלת השאלה: איזה מולטי-ויטמין ומולטי-מינרל ליטול? היות (תוספי מזון ואנטי אייג'ינג) חברות המייצרות מולטי ויטמין ומולטי מינרל ישנן רבות, בצורות שונות, במינונים שונים וכו'... על כן, גם כשאנו בדברים על תוספי מזון ואנטי אייג'ינג, גם אודות ההסכמה ישנה מחלוקת אישית.

אנטי אייג'ינג ואנטי-אוקסידנטים (אנטי אייג'ינג ונוגדי-חמצון)

אנטי אייג'ינג ואנטי-אוקסידנטים (אנטי אייג'ינג ונוגדי-חמצון) הם נושא חם ביותר היום! התיאוריה העומדת אחרי בנושא: אנטי אייג'ינג ונוגדי-חמצון הינה ההגנה אשר מספקים נוגדי חמצון מפני נזקי הרדיקלים החופשיים. צמצום פעילות הרדיקלים החופשיים מגינה על גופנו מפני מחלות ניוון שונות כגון: אלצהיימר, פרקינסון, מחלות לב וכלי דם, סוכרת ועוד...

אנטי אייג'ינג טבעי

כשאנו מדברים על אנטי אייג'ינג טבעי הכוונה לאנטי אייג'ינג הכולל שינוי תזונתי, שימוש בתוספי מזון, צמחי מרפא, פעילות גופנית וכו'...

אנטי אייג'ינג רפואי

כשאנו מדברים על אנטי אייג'ינג רפואי, אנו מדברים אודות מדעי הפרמקולוגיה, כלומר טיפול אנטי אייג'ינג רפואי ע"י עזרים, כגון: טיפול בהורמון גדילה (GH), והורמונים נוספים: כמו: DHEA, טסטוסטרון, אסטרוגן ופרוגסטרון.
 

אודות אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג מאמרים נוספים:

הטיפול בהורמון הגדילה (gh)


הורמונים ואנטי-אייג'ינג


אנטי-אייג'ינג ( Anti - Aging ) מטפורמין (גלוקופאז)


המערכת ההורמונלית בגופנו (Endocrine system)


כיצד למנוע את הדעיכה בסיום השימוש בסטרואידים האנבולים ?


הורמון הגדילה (סומאטרופין growth hormone – )


‏תקציר ‏- המערכת האנדוקרינית (הורמונאלית (


הורמונים שונים והשפעתם


טסטוסטרון (Testosterone)


השפעת הסטרואידים אודות גופנו ויכולתו האתלטית \ חלק א '


השפעת הסטרואידים אודות גופנו ויכולתו האתלטית-חלק ב '


משפעלי טסטוסטרון


פרופילים של סטרואידים אנבוליים


סייקל-סטרואידים, PCT ודטוקסיפיקציה, ניקוי הגוף


רגישות השרירים לטסטוסטרון


 
 


טואול - בניית אתרים