דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטה מהירה מאוד הרזיה מהירה


להלן הדיאטה המהירה מאוד Very fast diet. כיצד לאבד שומנים ולהרזות באופן מהיר ביותר לפי שיטת Diet2All.

ישנן שיטות רבות של דיאטות, אך דיאטה מהירה מאוד צריכה להתחשב בצרכים האישיים של כל אדם באשר הוא, לרבות גיל, מין, מצב פיזיולוגי, מצב מטבולי ועוד... 

להלן דיאטה מהירה מאוד של שלושה ימים, תכנית הדיאטה היא אחת הדיאטות קצרות הטווח הפופולריות ביותר בעולם האינטרנט. השיטה כבר פרחה לה מאז שנת 1980.
דיאטה מהירה מאוד הפכה למאוד פופולרית ואנשים מדווחים על הצלחה מרובה (של עד 10 קילוגרפ ירידה במשקל) בדיאטה הנ"ל.


איל מספר אודות תהליך הדיאטה המהירה מאוד, וכיצד רזה באופן מהיר ללא שום קושי.
מטופלו של ד"ר קובי עזרא לאחר הדיאטה.

בחזרה | לדיאטה מהירה |

תכנית דיאטה מהירה של שלושת הימים


תכנית הדיאטה מהירה מאוד של ​​שלושת הימים היא מאוד ספציפית ולא ניתנת לחרגה מהמזונות מאוזנים וכוללת חלבונים, פירות, ירקות ודגנים. צריכת הקלוריות נמוכה. דיאטה מהירה מאוד כזאת או אחרת צריכה להיות במעקב רפואי במשך יותר. 

דיאטה מהירה מאוד היא לרוב דיאטה דלת קלוריות, ואתם יכולים לצפות לירידה במשקל כתוצאה מהירידה הפתאומית בצריכת הקלוריות. הבעיה העקרית בדיאטה מהירה מאוד הינה צריכה קלורית נמוכה מאוד של פחות מ-1200 קלוריות ליום, דבר אשר גורם להאטה בחילוף החומרים של גופנו. במצב הנ"ל הגוף שלנו חושב שמדובר במצב חירום של רעב, ולכן הוא מתאים (כדי להבטיח את ההישרדות שלך) את עצמו למצב החדש ע"י הפחתת כמות הקלוריות שהוא שורף, כלומר ירידה בפעילות המטבולית.

לכן בכדי לרדת במשקל באופן מהיר ישנו הצורך להתאים את תוכנית הדיאטה באופן אישי למטופל ובהתאם למצבו הפיזיולוגי. אנשים רבים אינם מצליחים לרדת במשקל בתוכנית דיאטה מהירה מאוד, היותר והמצב לעיתים עשוי להיות קריטי ("אם אתה רוצה לשמור את הקילוגרמים").


האם בדיאטה מהירה מאוד צריך פעילות גופנית?

לרוב בדיאטה מהירה מאוד לא צריך פעילות גופנית, אך אין זה אומר שפעילות גופנית לא נחוצה! עם צריכת קלוריות נמוכה כל כך (1200 קלוריות ביום), ניתן להבין שאתם לא תרגישו מאוד אנרגטים. עם זאת, אם יש לך את האנרגיה, ואתם רוצים לבצע פעילות גופנית לא רק בכדי לעזור לכם לרדת במשקל מהר יותר...

בהתבסס על מחקר שנערך ע"י ד"ר Stensel באוניברסיטת Loughborough שבבריטניה, תרגילים אירוביים (כמו הליכה, ריצה, אופניים וכו'') טובים ויעילים יותר בדיכוי תיאבון מאשר תרגילים שאינם אירוביים (כמו אימון משקולות). לכן אתם יכולים לשלב פעילות גופנית, כמו: הליכה פשוטה על בסיס יום-יומי. הפעילות הגופנית יכולה להפחית את התיאבון שלנו ולעשות את הדיאטה המהירה מאוד לקלה יותר.


פעילות ספורטיבית ודיאטה מהירה מאוד


אז שוב יש לזכור כי תרגול גופני מדכא את תיאבון ע"י השפעה על הורמוני תיאבון שלנו, לפי האגודה פיזיולוגית אמריקנית, 2008. 


מרגיש רעב או שיש תיאבון מוגבר הדבר היא לא רק תופעה פיזית, אלא גם פסיכולוגית. אנחנו אוכלים כי אנחנו לעיתים משיעמום, או משום שזהו "הזמן" לאכול. 


להלן מספר טיפים לדיכוי התיאבון בדיאטה מהירה מאוד


לשתות מים והרבה. 
לעיתים ישנו קושי להבדיל ולהבחין בין צמא ורעב, לעתים קרובות תחושת הצמה מרגיש כמו רעב. לכן כדי לשתות מספיק מים במהלך היום ולפני הארוחות מסייע להבטיח כי מה שאתה מרגיש הוא באמת רעב, כך שאנו לא נבזבז קלוריות ע"י אכילה יתרה שלא לצורך.

כמו גם שם ישנו מחקר שמראה שצריכת מים מגבירה את הקצב שבו אנשים לשרוף קלוריות.
לכן אנו צריך לשתות לפחות שמונה כוסות 8 של מים ביום.

שינה מספקת - פשוט לישון.
כשאנו לא ישנים מספיק, אנו נוטים לאכול יותר!, וזאת עקב שחרור הורמוני סטרס בגוף שלנו. המעודדים עלייה במשקל. 

הוסיפו יותר סיבים לתזונה שלכם. 
תוספת סיבים יעילה לתחושת השובע. בשילוב עם מים, היא מתגברת עד 10 עד 20 פעמים מגודלה מקורי, ממלאת אותנו ביעילות והפחתת התיאבון שלנו.

לאכול לאט
אכילה איטית מסייעת לפיתח הרגלי אכילה לא בריאים של לעיסה ואכילה. קח את הזמן כדי להתענג על כל ביס, ללעוס באופן נרחב ולקחת הפסקות בזמן האכילה. לשתות הרבה מים עם הארוחות שלך. הסיבה לאכילה לאט היא שזה לוקח בערך 20 דקות למוח שלך כדי להירשם כי אנו מלאים.

טואול - בניית אתרים