דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

הורמון גדילה

הורמון גדילה אנושי, הידוע בכינויו הורמון גדילה הוא הורמון פפטיד המבוסס על חלבון של הורמונים אנבוליים ופונקציות הנמצאים בכל בני האדם והחיוני לשורה של תפקידים בגופנו. בעוד שטיפול בהורמון גדילה אנושי (HGH) קיים כבר שנים רבות, אך לא היה זמין עד אז גירסאות סינטטיות הם הופעו על המדף לראשונה אמצע ה- 1980. לפני תקופה זו הדרך היחידה שאפשר להשיג הורמון גדילה אנושי לטיפול הייתה ממוצא ישיר מבלוטת יותרת המוח של אלו שמתו, ובפועל לעתים קרובות מסוכנת.

החל מסוף שנות ה- 1990 ובתחילת 2000 של הגירסה של הורמון גדילה אנושי ביוסינטטי (biosynthetic) הייתה זמינה. מאז זה היה אחד המבוקשים ביותר בהורמונים כטיפול הורמונלי חלופי והעולם של שיפור ביצועים. הורמון הגדילה האנושי המכונה גם מעיין הנעורים, היות והוכח כחיוני לאינספור תכונות בשימור הנעורים ומרץ, כמו גם פיתוח שרירים ויעילות חילוף חומרים.

הורמון גדילה נשאר אחד ההורמונים היקרים יותר לרכישה, כפי שהיתרונות שלו הם נהדרים ושיא הבטיחות שלו הוא כמעט מושלם הוא נשאר פופולרי ביותר.

הורמון גדילה

ייצור הורמון גדילה אנושי מוסדר ע"י ההיפותלמוס במוח שקובע כמה הורמון גדילה אנושי (HGH) יופק ומופרש מבלוטת יותרת המוח. בעוד שבלוטת ההיפופיזה אחראית לייצורו הפרשתו תגרם רק שההיפותלמוס משחרר הורמון המשחרר הורמון גדילה אנושי  (HGHRH) וסומטוסטטין (Somatostatin) פועל להפוך. הכמות המיוצרת במידה רבה, ושוחררה תיקבע ע"י כמות ה- HGHRH וסומטוסטטין, לעומת זאת, אורח החיים של האדם עצמו לגבי תזונה ופעילות גופנית יהיה תפקיד גדול ובסופו של דבר, במידה רבה, ע"י גירוי פיזי.
הורמון גדילה באדם ממלא תפקיד מרכזי לגבי חומצות אמינו ושיער ההמרה לחלבונים בתוך התאים. ביעילות רבה יותר בהמרת חומצת אמינו בשילוב עם הגדלת מבנית של התאים וחלוקת תאים מוגברת בגוף בצדק מגביר את הביצועים שלו באופן יעיל יותר. הורמון גדילה אנושי גורם מפתח מבחינת יעילות המטבולית ע"י כך שהוא מקדם את כניסתו לגוף לשרוף שומן מאוחסן, כך שהוא יכול לשמש לאנרגיה בגוף, ככל שיש יותר הורמון גדילה ישנה יותר שריפת שומן.

הורמון גדילה אנושי הינו גורם מרכזי בתהליך הריפוי וזה בעיקר חשוב למשפרי ביצועים כתיקון רקמות. בשל שיפור המבני וייצור מסתובב סביב החלוקה ניתן לשפר את ההתאוששות מפעילות מאומצת, הורמון הגדילה האנושי נוכח יותר בגוף בתהליך הריפוי גדול יותר ומהיר יותר יתקיים.

היתרונות הורמון גדילה אנושי

כדי להבין את היתרונות של הורמון גדילה אנושי אנו יכולים לראות אותם במידה רבה פשוט ע"י הבנת הפונקציה הבסיסית שלו כפי שפורט לעיל. אך למרבה הצער ככל שאנו מתבגרים יתרונות כדועכות עקב ייצור מופחת של הורמון גדילה אנושי. לעתים קרובות בקצב מהיר מאוד. מסיבה זו יותר ויותר אנשים בכל רחבי העולם, גברים ונשים החלו להשלים עם הורמון גדילה אנושי ע"י זריקות ביוסינטטיות במאמץ למנוע הדעיכה הנ"ל, כמו גם ספורטאים רבים מבייסבול וכדורגל, אתלטיקה קלה למפתחי גוף ומרימי משקולות, כושר וכל מה שביניהם. בעוד מינונים הטיפוליים שמטרתם להאט את סימני ההזדקנות הינם נמוכים בהרבה בהשוואה לספורטאים, ככל שהוא נוגע לעולם הספורט ומינונים לשיפור הביצועים הם בדרך כלל הרבה יותר גבוהים.
באמצעות השימוש בהורמון גדילה אנושי משלים האדם יכול לצפות לקצור את הפרות של מספר יישומים מועילים והם חלים באופן אוניברסלי לכל מי שמשתמש בו ללא קשר למטרה. עם זאת, שיעור ההאצה משתנה מאחד לשני המבוססים על מינון והוספת סטרואידים אנבוליים אנדרוגניים. שימוש בסטרואידים אנאבוליים ובהורמון גדילה נפוץ מאוד בעולם הספורט.

אנשים המשתמשים בהורמון גדילה אנושי יכולים לצפות בשורה של תכונות מועילות, כגון: צמיחת רקמות השרירים, קצב חילוף חומרים גבוה יותר, מבנה גוף רזה וחזק יותר, התאוששות גדלה יותר של הגוף והשרירים, גדילת וחיזוק העצמות, שיפור בכוח וחיזור הגידים, מראה עור בריא יותר, ואנרגיה מוגברת. כמו כן, מי שמטופל בהורמון גדילה אנושי ימצאו ברשותם בהירות גדולה יותר של מחשבה וביכולת להתמקד, כמו גם מצבי רוח משופרות הכולל: במידה רבה למנוע בעיות כגון: דיכאון. אם הרמות של הורמון גדילה בגוף יורדות מתחת לטווח אופטימאלי לכל אחד מהיתרונות החיוביים רק דנו מתחילה לרדת, כמו גם, בגלל זה כמו שאתה יכול לראות את הרמה נאותה הן חשובה מאוד. באותו אור, כמו רמות להגדיל מעבר ייצור טבעי כל אחד ותכונה מועילה הוא משופר למעלות נחשבו בעבר בלתי מתקבל על הדעת.

תופעות לוואי של הורמון גדילה

הורמון גדילה אנושי הוא ללא ספק בין ההורמונים הבטוחים ביותר שאנחנו יכולים להשתמש בו בצורה משלימה והוא במידה רבה יותר מנסבל היטב ע"י גברים ונשים, אפילו במינונים גדולים מעבר לרמות טיפוליות פשוטות. מי שקבל מנות ברמה טיפולית תגלה שתופעות הלוואי מופיעות לעיתים נדירות, אך תופעות לוואי, כמו: צמיחת העצמות בידיים, כפות הרגליים והלסת, סינדרום התעלה הקרפלית וצבירת מים קלה. רוב המשתמשים בהורמון גדילה למטרות ביצועים, ככל שהמינון של הורמון הגדילה יהיה גבוה יותר בהשוואה לצורה הטיפולית רבים יבחינו תחושה נימול בידיים ברגליים, במיוחד כאשר משתמשים בזריקה הראשונה מתחיל והגוף להסתגל.

הורמון גדילה אנושי זיופים

כמקובל בעולם הסטרואידים אנבוליים, כמו סטרואידים רבים הוא לעתים קרובות מזויף, דבר זה עשוי להיות גם בהורמון הגדילה וזאת בעת הרכישה בשוק השחור.

סייקל ומינונים של הורמון גדילה

מספר שבועות של טיפול בהורמון גדילה הוא למעשה בזבוז הכסף ובזבוז והורמון גדילה. כדי לראות תועלת אמיתית מהשימוש בהורמון גדילה משך הזמן המינימאלי הינו כארבע חודשים לפחות בדרך כלל. למרות שיש הגורסים שכדי מאוד לשימוש לפחות כחצי שנה, וישנם אנשים המטופלים בהורמון הגדילה לתקופות ארוכות – במשך החיים. בודי בילדרים לעומת זאת נוטלים תשלובת של הורמון גדילה בנוסף לסטרואידים אנבולים ו- IGF-1.

בהתאם למטרה שלך המינון עשוי להשתנות מאדם לאדם. הורמון גדילה אנושי בדרך כלל במינון ביחידות בינלאומיות או יחב"ל ובתור שכזה, במקרים טיפוליים 1iu כל יום הינו מינון נפוץ מאוד בקרב גברים ונשים עם אותו מדי פעם הולך עד 2iu ליום. עם זאת, עבור שיפור הביצועים, ככל שהוא נוגע לנשים 2iu ליום לעתים קרובות להוכיח להיות מושלם, ואילו 2iu ליום יספק השפעות מועילות רבות לגברים, בעיקר בשומן אובדן, לקבל 4iu אפקט האנאבולי מלא יתברר בהכרח להיות אופטימלי. בעוד 4iu הוא מאוד מועיל ובדרך כלל בטוחה, האדם לא יבחין הרבה הבדל במינונים הנמצאים בטווח של 5 6iu, זה לא עד שנגיע למינון דו ספרתי שתופעות הן מאוד משופרים מעבר לסימן 4iu. עם זאת, למרות שתופעות הלוואי של הורמון גדילה הם נדירות, כאשר אנו להתעמק מינונים גבוהים מאוד אלה שהם כמעט מובטחים. ויש לציין כי ישנם אנשים אשר משתמשים במינונים של מר אולימפיה רוני קולמן 12 יחידות בינלאומיות ליום.

תוכנית אימון, כושר ותזונה: תוכניות אימונים ותזונה, וחיטובים, הרזייה
ודיאטות, עלייה במסה השרירית, שיפור הכוח הפיזי, שיפור הסיבולת
 
 
טואול - בניית אתרים