דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

סוכרת: סוכרת מבוגרים הופעת סוכרת מסוג II

סוכרת מבוגרים (סוכרת טייפ-2):

סוכרת מבוגרים (סוכרת טייפ-2) היא קבוצה זו של סימפטומים באה מיוונית: סוכרת היא דיאבטיס מליטוס (מתוק לו, שתן מתוק). במילים אחרות, רמות גבוהות של סוכר בשתן, מה הרופאים העתיקים נצפו 1. המחלה מאופיינת ברמות גבוהות של סוכר בדם, אשר "גולשת" לשתן, והוא כמעט קשורה באופן אוניברסלי צריכה גבוהה של פחמימות פשוטות כרוניים בתזונה. עם 4% מהאוכלוסייה מאובחנים רפואית עם סוכרת , זה הפך להיות הגורם המוביל למוות 7 בארה"ב השכיחות עולה.

החדשות הטובות הן כי 90% שאינם תלויים אינסולין לחולי סוכרת יבריא ידי השגת המשקל האופטימלי שלהם לאכול תזונה מאוזנת. משמעות הדבר היא לא סופגניות!סוכרת מבוגרים, סוכרת טייפ-2, אנסולין, טיפול טבעי בסוכרת,

גורמים תיאורטיים אחרים חסר של ההורמון אינסולין כוללים זיהום ויראלי של תאים מייצרי אינסולין בטא של הלבלב התגובה, רעיל N-nitroso תרכובות (נמצא בשר מעושן ואת נרפא), ו אוטומטי החיסונית ומחלות. הסכנות הגדולות בלתי מבוקרת כוללים מוקדמת מחלות לב, שבץ מוחי, טרשת עורקים, והוא נמק בסופו של דבר של עיוורון, בגפיים התחתונות ואי ספיקת לבלב. יש מרכיב משפחתי משמעותי למחלה זו.

כי דיאטה היא כל כך קריטי לשליטה של ​​מחלה זו, גישות תזונתיות יידונו 1. עם זאת, יש הרבה דרכים אחרות לשלוט סוכרת, כולל תרופה טבעית עם מערך של אינסולין כמו צמחים, הומיאופתיה, רפואה סינית מסורתית (TCM) גישות פסיכולוגיות.

מה עם רפואה תזונתית? האם עלי לשנות את התזונה שלי באופן קיצוני?
אם אתה אוהב קפה ועוגיות לארוחת בוקר, כריך גבינה בגריל ולאחריו פינוק מאפה לארוחת צהריים, ולאחר מכן פסטה ועוגיות שנשטף עם חלונות סודה לארוחת ערב, אז כן, אתה צריך לשנות באופן קיצוני בתזונה. זוהי תמונה קיצונית, כמובן. לשנות את התזונה שלכם היא משהו חייב להיעשות לאט, באהבה, בסבלנות והתמדה רבה. רובנו מחוברים מאוד מזונות "שלנו" לבין ביצוע שינויים ברמה זו מהותי לא בא בקלות. אפשר לעשות זאת, וזה יכול להציל את חייך. להיות קל עם עצמך. רוצים לפנק את עצמכם הקטן מטפל מדי יום, כמו הליכה בשעת השקיעה, או קצף אמבט, או קורא לחבר למרחקים ארוכים. ולעשות תוכנית. החל לא שמירה על מאכלים ממותקים בבית.

הטריק לאכול כדי לשלוט סוכרת (DM) היא נמוכה בעצם סוכר לא מזוקק, פחמימות מורכבות גבוהה מזונות גולמיים, שומן, סיבים גבוהה וקל על הפרי. סוכר מזוקק פירושו כל הפחמימות כי עבר עיבוד, מולבן או בכל דרך אחרת לשנות מבחינה כימית. כל דבר מקמח לבן, סוכר לבן צרות לחשים על סוכרת. אנחנו מדברים על עוגיות, עוגות ממתקים, גלידה, מאפים, פיצה, דגני בוקר ארוזות, כל משקה קל, פופס, אלכוהול, דבש - כל הדברים האלה טוב. לצערי, רובנו חיים את החיים במסלול המהיר ובגלל זה "מזון מהיר" המפרקים הם ענף המגלגל מיליארדי דולרים.

אוכל אמיתי, מחומרים בריאים, בדרך כלל לוקח קצת יותר זמן להתכונן מאשר הנסיעה הרגיל אצל וונדי או ברגר קינג. אז, דבר אחד להסתגל לא רק לא לאכול ג'אנק פוד (ואתם יודעים מה זה) אבל כדי ליצור זמן בלוח הזמנים שלך, עדיפות, לקנות ירקות טריים 2 או 3 פעמים בשבוע, לאכול בבית לעתים קרובות יותר, ללמוד להשתמש הספינה, אל מזונות ומטגנים, לא לשתות קוקה קולה (או כל סוג אחר סודה פופ) ו להיפגש עם אנשים אחרים לומדים לחיות זמן רב יותר באמצעות אכילה בריאה. אולי אתה יכול ליצור קבוצה ארוחת ערב הבניין או השכונה.

טכניקה אחרת לטיפול בסוכרת באמצעות דיאטה היא לאכול 5 או 6 ארוחות קטנות במהלך היום. אל תתנו לעצמכם להגיע רעבים, כי אז, נחשו מה? נכון, תוכל לתפוס את חטיף זמין הקרוב, וכי הוא בטוח יהיה עמוס סוכר או קמח לבן. סיבה אחרת לא לאכול 3 "גדולות" ארוחות ביום היא לחסוך הלבלב שלך. יש לך סוכרת כי הלבלב שלך מתקשה לייצר מספיק אינסולין כדי לשמור על רמת הסוכר בדם להגיע לתוך התאים. אינסולין משמש מולקולה נשאית של סוכר על פני המכשול סלקטיבית של הממברנה של כל תא בגוף שלך. לא מספיק אינסולין אומר הסוכר מצטבר בדם. וזה אומר לא מספיק סוכר, או דלק גולמי, בתאים. כל אחד מכם מעוניין סוכרת לדעת על "תרדמת סוכרתית" שבו אתה יכול ממש להתעלף, ואולי למות, בגלל מחסור קריטי של דלק למוח. הטיפול, כמקובל, על סוכרת תרדמת היא לתת אינסולין. אבל זה בחירה עם השלכות חמורות. אתה רוצה לעשות כל מה שאפשר כדי להימנע מלהיות תלוי על הזרקת אינסולין. אנא מאמינים כי שיפור התזונה שלך היא אלטרנטיבה הרבה יותר נעים מאשר לירות אינסולין לפני כל ארוחה.

עכשיו, מספיק עם מה שאתה לא יכול, או לא צריך, לאכול. ישנן דרכים רבות של שימוש במזונות לעזור סוכרת. לדוגמה, כמה מן המאכלים הטובים ביותר עבור הארכת הפעולה של חנויות שנפרצו שלך אינסולין הם בצל ושום. השתמש מזונות טעימים בנדיבות בתזונה. הניסוי. האם אי פעם לנסות לאפות בצל שלם יחד עם בטטות או תפוחי אדמה שלך? טעים! שום אפוי טעים, יותר מדי. למד לעשות מרק בצל גורמה. קנה עיתונאים שום. מזונות טיפוליות אחרות עבור סוכרת כוללים:
• ארטישוק ירושלמי, אפונה, פטרוזיליה. צמחים אלו עשירים אינולין, אנלוגי אינסולין.
 

סימנים וסימפטומים של סוכרת מבוגרים:

 • תחושת צמא.
 • תכיפות במתן שתן.
 • עלייה בתיאבון.
 • עייפות.
 • ערפול ראייה.
 • ריפוי אטי של פצעים.
 • נימול וחוסר תחושה בגפיים.
 • עור מגורה ויבש.
 • סוכרת מטיפוס 2.

  טיפול טבעי בסוכרת מבוגרים:

 •  המינרל כרום מסייע לויסות המצב בסוכרת מבוגרים, אך ישנם לפעמים שינויים ברמות הסוכר הדם בעיקר כשמדובר בחולים הסובלים מסכרת מבוגרים, על כן, ישנו הצורך להעזר במומחה לרפואה נטורופטית. הכרום מצוי במזון בדגנים מלאים, בירקות ירוקים, אגוזים, שמרים, ביין ובירה.
 • חומצה אלפא ליפואית מסייע לצמצום השפעות הלוואי של סוכרת מבוגרים. החומצה אלפא ליפואית מצויה במזון בעיקר תרד, ברוקולי, סובין אורז, בשר, עגבניות, אפונה, תפו"א.

סוכרת מבוגרים אזהרות !!!

יש לציין, כי ישנו הצורך להיזהר בחולים הסובלים מסוכרת מבוגרים, בעיקר לאלה הנוטלים תרופות! על כן, ישנו בצורך להיוועץ עם איש מקצוע מומחה!
 

טיפול טבעי משלים בסוכרת מבוגרים

לפעילות גופנית חשיבות עליונה בעבור חולי סוכרת. ביכולתה לגרום להפחתת רמות הסוכר בדם, להפחתת משקל, להובלת חמצן לרקמות ולהאצת תהליכים מטבולים.


סוכרת מבוגרים המלצות לתזונה נכונה

מומלץ להקפיד על תזונה עם אינדקס גליקמי נמוך, להקפיד על תזונה צמחונית העשירה בסיבים ובפחמימות מורכבות, ולהפחית צריכת מזונות עתירי שומן מהחי, מזון מזוקק ומעובד, סוכר ומוצריו ואלכוהול. 


טואול - בניית אתרים