דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטה אישית: בשיטת diet2all - דיאטה מהירה


שיטת התזונה הייחודית של יעקב עזרא Diet2all דיאטה אישית המותאמת לך !


עוד מגיל צעיר יעקב עזרא החל הלכה למעשה להתנסות בתחום בפיתוח הגוף (דיאטה מהירה ואישית) והפציינט הראשון שלו היה הגוף שלו עצמו! כבר מרגע זה השיטה הייחודית החלה לרקום עור וגידים או ניתן לאמור: חיטוב ושרירים.

כולם יודעים שאם עמלים קשה, מרימים משקולות כבדים ואם אוכלים בדיאטה פחמימות לפני אימון וחלבונים לאחריו אזי הגוף מגיב וכך עשה - שילוב תזונה נכונה והגה לעצמו תוכנית אימונים אישית ובגיל 17 הרגיש שהוא מוכן דיו להתחרות בתחרות מר ישראל ואף הגיע למקום השלישי. 
יעקב הצעיר הבין שיש גורם נוסף שיצליח להביא מקומות ראשונים והוא הגנטיקה.

להלן תמונות של מטופלי הדיאטה, הרזיה וחיטוב הגוף בשיטת Diet2All
דיאטה מהירה לפני ואחרי הרזיה וחיטובים

ומה שלא עשה הטבע יעשה יעקב עזרא.

בשלב זה פנה לספרות המקצועית והבין כי עליו לחקור את גוף האדם ולהבין כיצד: אימוני כושר, תזונה נכונה, דיאטה וגנטיקה משתלבים והופכים ליצירה הרמונית אחת גדולה ! ! !
עם השנים הרעב גבר ומשיכתו לתחום הפכה חזקה יותר ויותר לכן רכש לעצמו השכלה בתחומים הבאים:
 
רפואה נטורופטית עם התמחות בתזונה ופתולוגיה (תחלואות). דיאטה ותזונה. עיסוי רפואי. ארומוטרפיה. מאמן כושר אישי. נטורופתיה ופרחי באך. טווינה. שיאצו'. רפלקסולוגיה. צמחי מרפא. ועוד.


הידעתם כי 98% מכלל מולקולות הגוף לרבות ה- D.N.A מוחלפות במהלך שישה חודשים ? במילים אחרות אנו בונים את רקמתנו מהאוכל שאנו אוכלים! הפן המדעי לכך הוא: הנוטריגנומיקה. הנוטריגנומיקה הינו מדע העוסק בדרך בה המזון שאנו אוכלים-דיאטה (דיאטה מהירה ואישית) גורם לשינויים בגנים שלנו.

קובי דיאט | דיאטה מהירה
התוכנית המדעית שיעקב עזרא פיתח אנו מסייעים לגופכם לאבד יותר שומנים לאנרגיה וכך להתחטב, כל זאת ע"י הפעלת ריאקציות אשר יובילו את גופכם אל מטרתכם הנכספת, כגון: איבוד שומנים, הרזייה וחיטוב, פיתוח מסת שרירים, מניעת מחלות שונות, כגון: סוכרתמחלות לב וכלי דם עוד... מכאן גם ניתן להבין שניתן גם לטפל במחלות אילו ואחרות ולצמצם את חומרתם ונזקם המשני לגופנו (תופעות לוואי של תרופות ומחלות שונות).דיאטות בריאות

האם אתם מבינים כי עובדה זו אומרת במילים אחרות ופשוטות שאפשר להנדס כל אחד ואחד מכם ???


Diet2all (דיאט-טואול) כשמה כן היא: הדיאטה לכולם! זאת אומרת שכל אחד ואחד מכם הוא אינדיבידואל ולכל אחד ואחד מכם מתאימה שיטת דיאטה אישית נפרדת וייחודית לגוף שלכם ולגנטיקה האישית והאינדיווידואלית שלכם. שיטת הדיאטה ניתן לדמות לבגד, אשר תפור לפי המידות האישיות שלך!!!

שיטת הדיאטה Diet2all מתייחסת למצב הגופני מבחינה פיזיולוגית ופסיכולוגית לדוגמא: מבחינה פיזיולוגית – מי אתם? כמה אתם שוקלים? בכמה אחוזי שומן אתם מתהדרים? עד כמה אתם פעילים גופנית? אורח חיים וכד'. מבחינה פסיכולוגית – מי אתם? במה אתם עוסקים? כיצד אתם מגיבים לאירועים בחיי היום יום? מה אתם אוהבים לאכול? כמה? מתי? למה? האם התפישה שלכם היא שצריך להימנע מתענוגות האכילה כמו שוקולד או לחם למשל?
האם אתם בטוחים שהשקעה של שעות רבות בחדר הכושר והזעה מרובה תשיל מעליכם את העודפים ותגרום לחיטובים להראות על גופכם? 
האם אתם חושבים שהצמדות לפחמימות לפני וחלבונים אחרי פעילות גופנית זאת השיטה שתעבוד עליכם בהכרח?
 
אתם בטוחים שהפרדת מזונות (פחמימות מחלבונים ולהיפך) היא דרך החיים שלכם? כמה פעמים בא לכם להכניס משהו לפה לפני השינה?
שיטת הדיאטה Diet2all אינה מתנהלת  לפי שיטת הסבנג וגמרנו עד להשמנה הבאה?! ושלא כמו שיטות אחרות, כגון: דיאטת אטקינס, דיאטות חלבונים, דיאטות לפי סוג הדם, דיאטות להרזיה מהירה, דיאטת הכרוב ועוד...

דיאטת פיתוח גוף ושרירים Diet2All דיאטה מהירה

כמה פעמים אתם נשקלים וחווים אכזבה פעם אחר פעם????

 
בעזרתו של יעקב עזרא והשיטת הדיאטה הייחודית שלו תוכלו לאכול בלילה, להתאמן להנאתכם, לאכול שוקולד פחמימות וחלבונים ולרזות, לפתח את גופכם, לחטב את השרירים שלכם להראות טוב ולהרגיש טוב.

בעזרת שיטת הדיאטה הייחודית של יעקב עזרא (דיאטה- Diet2all) תוכלו לשפר את איכות החיים שלכם ובקלות! 
לפרטים נוספים וקביעת פגישת יעוץ בקליניקה: 052-8567-140

* אודות הפגישה הראשונה בקליניקה
מה מבדיל אותנו משיטות דיאטה אחרות


מדוע יש להגיע לפגישה אחת לשבועיים? לאחר כשבועיים או ליתר דיוק כעבר עשרה ימים, איבוד השומן מגיעה לסטגנציה (נתקע, כלומר שהדיאטה חדלה מלהשפיע), היות וגופנו חש בשינוי שבצענו. כך אם נמשיך באותה התוכנית דיאטה (ללא שינוי בדיאטה) אנו נפסיק לאבד שומן – במקרה הטוב, ובמקרה יותר גרועה אנו נאבד מסת שריר יקרה (ללא שומן, בדומה לדיאטת היו-יו). 

מה גם, שבמצב הנ"ל לאחר שפירקנו שריר, ישנה ירידה במצב המטבולי הכללי בגוף. כלומר שישנה נטייה מוגברת להשמנה חוזרת ואף יותר!!! בדומה לדיאטות היו-יו.

דיאטה, הרזיה וחיטוב הגוף בשיטת Diet2All

תזונה ודיאטה לספורטאים ואתלטיקה

דיאטה יחודית לנשים והשמנה בישבן ובירכיים


דיאטה מהירה הרזיה בטוחה

מטופלים של קובי עזרא לפני הדיאטה והחיטוב ואחרי הדיאטה וההרזיהלהלן מטופל של יעקב עזרא לפני ואחרי הדיאטה והחיטובים, כעבור שלושה חודשים. לצפייה במטופלים בוידאו המספרים אודות הדיאטה המהירה בשיטתו של הדוקטור. כמו כן, תוכלו לצפות במגובות ותמונות של דוגמנים ודומניות שפעלו בשיטת הדיאטה שלנו: דיאטה לדוגמנים.

דיאטה מהירה

לפני הדיאטה ולאחר הדיאטה

חיפושים הקשורים ל: דיאטה * דיאטה מהירה * תפריט דיאטה * שומרי משקל * קלוריות * דיאטה לנוער * דיאטה ויקיפדיה * דיאטה מהירה מאוד * דיאטה קלה , דיאטה

כל עובדי המדינה והתאגידים הגדולים זכאים להחזרים כספיים אודות פגישות היעוץ בקליניקה של עד כ- 80%. 

עובד מדינה עובד מדינה הינו אדם העובד בחברות, כגון: חברת החשמל, חברת בזק, עובדי אל-על (דיילים וכו'), מורים ועוד...

עובד תאגיד זכאי גם כן, להחזרים כספיים בעבור היעוצים עם קובי עזרא (בדומה לעובדי המדינה). דוגמאות לעובדי תאגידים, הם: עובדי בנק דיסקונט, בנק הפועלים, חברת פלאפון ועוד... כמו כן, ישנם מקומות עבודה נוספים אשר לפי פוליסת הביטוח זכאים להחזרים של עד 80%).
logo בניית אתרים