דיאטה ותזונה רפואית בשיטת Diet2All

דיאטה בריאה וגוף חטוב בשיטת קובי דיאטקובי עזרא יעשה לנו דיאטה בריאה! וגוף חטוב ומעוצב - לא פחות חשוב! קובי עזרא, מייסד האתר ישראל-בודי IsraelBody.org (בשנת 2002 ניבנה ע"י גיל גרנות מטופלו של קובי עזרא), ארגון הבריאות והכושר הישראלי – www.HealthNFit.org  והקים את האתר דיאטות – www.DietMe.co.il  הביקור בקליניקה של קובי עזרא: כשביקרתי בקליניקה של קובי עזרא ראיתי את "קלסר המהפך" ובו אנשים שהיו שמנים הפכו רזים וחטובים, גברים ונשים, ספורטאים וסלבריטאים רבים. קובי עזרא ידוע ובעל שם מוביל בכל העולמות: בעולם פיתוח הגוף והכושר, בעולם הדיאטות ובעולם הרפואה הנטורופטית.   


שאלתי את קובי עזרא הכיצד כל הרצון לעזור לאחרים החל? קובי אמר לי כי כשהיה ילד קטן, היה חזה וחלש, לכן החל להתאמן בענפי ספורט שונים לרבות חדר כושר. כך החל לפתח שרירים ואף התחרה בתחרות מר-ישראל. בהמשך דרכו החל ללמוד תזונה ורפואה נטורופטית, כך בהמשך החל לטפל באנשים חולים (סוכרת, אסטמה, מחלות לב, סרטן ועוד).   


קובי עזרא עושה אצל המטופלים שלו פשוט מהפך!!! קובי עזרא עושה אצל המטופלים שלו פשוט מהפך! כך שבהמשך שאלתי חלק מהמטופלים שלו אשר המתינו בתור לקליניקה של קובי עזרא, הם הרעיפו עליו קומפלימנטים רבים... וחשוב שאציין, כי כל זאת שלא בפניו!!!  מטופלים מספרים על הדיאטה בשיטת Diet2Allלדברי מספר מטופלים של קובי עזרא Ph.D

 • לדברי גיל ג. קובי עזרא סייע לו לקלף את עודפי השומן לסוף סוף לחשוף את הקוביות בבטן, שאותם במשך 26 שנים הוא לא ראה, אז לרגל יום הולדתו הוא קיבל במתנה מקובי עזרא את הקוביות בבטן !
 • לדברי שלומי ה. קובי עזרא עזר לו לרדת במשקל וכל זאת כלל ללא תחושת רעב! עוד הוסיף ואמר כי הוא נשאר נפעם שכאשר קיבל את תוכנית התזונה מקובי הוא לא חש ואף לא יום אחד של רעב!
 • לדברי שולמית ר. יש לזכור כי אחוזי ההצלחה הם תמיד 100% - למי שאכן שומר כל הכללים. חשוב לספר כי מי שמבצע את התוכניות של קובי עזרא כמו שצריך מגיע לתוצאות "חבל על הזמן".
 • לדברי דרור ש. הדבר הכי ברור לעיניים היא תכנית המהפך של קובי עזרא יכולה לשנות כל אדם, משמן לרזה וחטוב, ואדם רזה לאדם שרירי. תראו אותי התוצאות מדברות בעד עצמן!
 • לדברי בני א. התכניות של קובי עזרא יכולות לקחת כל אחד ולהפוך אותו מבעל אחוזי שומן גבוהים בגוף ובקיצור שמן, לתוצאות מרהיבות ותוך 3-4 חודשים בלבד!
 • יהודה ט. קובי עזרא הוא כמו פסל, הוא לקח אותי אדם חסר גנטיקה (התאמנתי 10 שנים מבלי לראות תוצאות הנראות לעין), ופשוט פיסל אותי בדיוק כמו שתמיד חלמתי! כך ממש בכל איזור שרציתי לעצב את לחטב אותו הוא פשוט אמר אין בעיה וכמו קוסם אמר לי תוכל ככה ותתאמן ככה, והתוצאות היות ממש מהירות.
 • עירית ש. קובי עזרא בשבילי הוא קוסם! הוא הורית אותי כ- 19.5 ק"ג במהלכם של כשלושה חודשים. מה גם חשוב לעדכן אותך: כי אני בצעתי את כל הדיאטות האפשריות ועדיין הייתי תקועה. לסיפורים אישיים אודות הדיאטה המהירה...

 דיאטה מהירה, הרזיה


דיאטות: ההבדל בדיאטהשאלתי את קובי עזרא: מה השוני בין התוכניות (אימונים ותזונה) של קובי עזרא לתזונאים אחרים?

קובי השיב לי ואמר: "בשבילי כל אדם הינו עולם ומלואו. כל אדם מקבל התייחסות שונה משל חברו, כך בעצם ההתייחסות הינה מאוד אישית ואינדיבידואלית, אשר לוקחת בחשבון פרמטרים רבים, כגון: מצב פיזיולוגי, מצב פסיכולוגי נתון, התייחסות לגורמים נוספים, פעילות גופנית ועוד".  מה עוד הוסיף קובי עזרא ואמר: "אני מתאם את תוכנית התזונה למטופל ולא להיפך. כך גם במידה והמטופל מעוניין בתוכנית אימונים. אני פועל באופן מאוד פרטני עם המטופלים שלי, חשוב לי שיעדכנו אותי אם ישנה בעיה כל שהיא וכו'. כך שעל פי רוב, תוך כחודשיים עד ארבעה חודשים רואים תוצאות המרחיקות לכת! ", אודות שיטת הדיאטה - דיאטה מהירה במינימום זמן!

 

מה לגבי תוכניות אימונים?

"אני מנתח את האדם וזה גם מהניסיון שצברתי ב-15 השנים האחרונות, איך לעבוד עם כל אדם באופן אישי, ולא לתת תכנית שבלונית לכולם.לעיתים קרובות אני רואה אנשים  אשר מורידים תוכניות אימונים מרשת האינטרנט, אך חשוב לציין, כי זה לא מותאם אישית ולכן הם לא רואים תוצאות ופרופורציות בגוף כפי שציפו, כל דבר נמדד אישית, משקל, מסת השרירים".  

 

האם כל אשר יבצע את התוכניות שלך יוכל להגיע לגוף מלא שרירים וחטוב?

"לגוף חטוב אכן כל מי שיבצע את התוכניות שלי אכן יותר להגיע! אך בקשר לספורט פיתוח הגוף, ישנו הצורך להתייחס לאלמנטים גנטיים, לכן אכן כולם יוכלו לשפר את מסת השרירים שלהם! אך לא כולם יוכלו להיות מפתחי גוף כמר עולם!   

 

ספר לי קצת על "תוכנית המהפך" שלך? להפוך אדם שמן ורפוי לאדם חטוב ושרירי.

קובי עזרא ייחד את "תכנית המהפך" שלו אל מול כל תוכניות המהפך האחרות שלא נראות ממש אמינות.  אז כאן תוכלו לקבל קישור לגלריית התמונות של מטופלים שונים של קובי עזרא אשר הסכימו להחשף ולחשוף את גופם אל אתר האינטרנט שבניהולו. כאן תוכלו לצפות בספורטאים - מפתחי גוף, דוגמנים וסתם אנשים שרזו. כל זאת ללא עריכת התמונות וללא כל שינוי !!! 

 

 מטופל אשר רוצה להשיל מעצמו כמה עשרות קילוגרמים, איזה תהליך הוא עובר?

בפגישה הראשונה אני פותח תיק מטופל, אשר כולל את כול הפרטים האישיים, לרבות מצב גופני (התרשמות ממצבו בריאותי, פיזיולוגי ומנטאלי-נפשי), בדיקות הרכבי הגוף, כגון: בדירות אחוזי השומן, שקילה ועוד. בדיקות דם ושתן בעת הצורך (בדיקות הורמונאליות, כימיה כללית בדם, תפקודי כבד וכליות, אנזימים שונים ועוד),  כך למעשה אני לומד להכיר את המטופל בכל המישורים - פיזיולוגי ומנטאלי.


בהמשך עוד באותה הפגישה המטופל מקבל תוכנית תזונה וספורט (אימונים לבית ו/או לחדר הכושר - לא חובה). חשוב לציין כי בניית התוכניות (תזונה ואימונים) אני מתאם למטופל בהתאם למצבו הגופני ולרצונו, אפשר לומר כי אני צריך לפסל את המטופל (ע"י חיטוב הגוף ועיצוב השרירים).


מה גם שחשוב לציין כי ישנו הצורך לתאם בין תוכניות האימונים ותוכניות התזונה, כך נמנע פציעות שרירים, גידים ומצבים קטבולים בלתי רצויים. רק לאחר שיש בידי את כל הפרמטרים הרצויים, אני מתחיל ליצור למטופל את תוכנית התזונה והאימונים. ועד לפגישה הבאה בעוד כשבועיים.


כעבור כשבועיים אני בודק ובוחן את המטופל בשני המישורים הראשיים: פיזיולוגי ונפשי, כלומר בדיקות אחוזי שומן ושקילה (אשר מתבצע בכל תחילת פגישה), ומתשאל אותו כיצד חלפו להם השבועיים? כך שבהמשך אני מתאם למטופל תוכנית תזונה וספורט (כמו בכל פגישה החוזרת חלילה). מה גם שאצלי ישנו את המעקב האישי! כך שאם ישנה בעיה כל שהיא אני משתדל לטפל באופן מיידי. כלומר שכל התהליך מתבצע במעקב אישי צמוד ומנוטר. וממשיכים הלאה עד אשר מגיעים לתהליך השמירה. כשהגענו לתהליך השמירה, זה אומר שהמטופל שבע רצון מצורת גופו מבחינה ויזואלית. גם אז ממשיך תהליך המעקב אך הפעם זה בחינם!!! אני מבקש מהמטופל שיגיע אליי אחת לחודש עד כשלושה חודשים - רק לבדיקת אחוזי שומן ושקילה. כך בעצם אנו נמצאים עם "אצבע על הדופק".


כך אני אומר למטופלי כי דבר חשוב מאוד זה לשמור על המצב שהשגנו - גוף חטוב ומעוצב! לטווח הארוך ולכן אני נותן את השירות של שלב המעקב לכל החיים ובחינם!!! אני (המראיין) יכול לומר לכם כי מהניסיון העצום והרב שיש למר יעקב עזרא אותם מטופלים אינם חוזרים למצבם הקודם - השמנה וגוף רפוי ומתדלדל. ולדבר ישנם הוכחות ועדויות חיות!!!   

 

לפי סקר אישי ותשאול קולגות ועמיתים למקצוע הוברר לי שקובי עזרא נחשב לאחד המובילים בתחומיו! 

קובי עזרא כחלק מתרומתו לעולם הספורט והדיאטה, כתב מספר ספרים, אשר מצויים כספרי למוד במוסדות להשכלה גבוהה, כגון: ויטגייט. סיפרו הראשון: אבן הפינה בתחום פיתוח-הגוף, יצא לאור כבר בשנת 1993, הספר נמכר "כלחמניות חמות" ברשת החנויות סטימצקי.  הספר מציג תוכניות אימונים ותזונה שונות למטרות שונות, כגון: חיטוב ועיצוב הגוף, עלייה במשקל ובמסת השרירים וכו'...


סיפרו השני: ספורטולוגיה-המדריך לספורטאי. יצא לאור בשנת 2004. הספר דן אודות תפריטי תזונה לדיאטות שונות, תוספי מזון מה יעיל ומה לא יעיל?, אודות צמחי-מרפא, ויטמינים, מינרלים, פציעות ספורט ועוד...


סיפרו השלישי: סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאול!, יצא לאור בסוף שנת 2004. הספר בנושא פרמקולוגיה שת תרופות סטרואידיות שונות, תרופות המגבירות מטבוליזם, תופעות לוואי ועוד...   

קובי עזרא מרצה בתחומים שונים מעולם הבריאות, הרפואה והספורט. מקומות עבודה בהם היה מרצה בתחומים אילו, הם: מכון מור - המכון למידע רפואי (חב' בת של קופת חולים כללית), וינגייט - בי"ס שיאים אוניברסיטת ת"א, המדרשה לתרבות הגוף - אמריקה ישראל, וחדרי כושר נוספים. כיום, בין יתר עיסוקיו קובי עזרא מטפל בחולי סרטן באופן התנדבותי - ללא תשלום!   

 

קובי עזרא תגיד לי מה דעתך על תוספי מזון (אבקות וכדורים) שמוכרים לנו בחנויות הטבע?

"אני על פי רוב מנסה ליצור מצב שבו המטופל שלי לא ייקח תוספי מזון שלא לצורך! חשוב לציין, כי אני רואה לא פעם כי אנשים נוטלים תוספי מזון שלו לצורך, היות ויועץ התזונה מקבל עמלות על מכירת האבקות!!! זה דבר שמזעזע אותי, היות ולא פעם שמענו על אנשים אשר צרכו תוספי מזון וגרמו נזק לבריאותם!!! על כן אני ממליץ לכולם לקבל יעוץ פרטני מאיש מקצוע אמין".   

 

האם יש לך מסר או מה לומר לתזונאים במדינתנו הקטנה?

כן בהחלט! התזונאים בארצנו, לעיתים גורמים יותר נזק מאשר תועלת ובעיקר לספורטאים ו/או לאלה העושקים בספורט בשעות הפנאי. היות ולחלקם אין הכשרה מתאימה או שהכשרתם הינה: תעודה אותה הם קיבלו מחו"ל בהתכתבות וכל זאת מבלי לפקוד את ספסל הלימודים!!!  אין זה אומר כי הם לא יגרמו לכם להרזות, אך לעצב, לחטב ולבנות את הגוף והשרירים - לא תמיד ישאו פרי. חשוב לציין, כי ירידה במשקל הגוף לא תמיד מגיע ממקור שומני ולעיתים קרובות מגיע ממקור נוזלים וחלבונים כלומר מסת שרירים! כך הירידה במסת השרירים תגרום בעקבותיה לירידה במטבוליזם הכללי הגוף וכך בהמשך לשמנה ! ! ! 

 

פעולותיו בקליניקה קובי עזרא Ph.D:

 • מכין דוגמנים ואנשי סלבס לפני מופעים ותצוגות אופנה (דיאטה לדוגמנים ודוגמניות).
 • מכין ספורטאים לקראת תחרויות, כגון: מפתחי גוף, וספורטאי צמרת אחרים.
 • מטפל במצבי חולי שונים (בעיות נשימה, מחלות לב וכלי דם, סוכרת, עור ועוד), מטפל בהתנדבות (ללא תשלום!) בחולי סרטן.
 • מרצה בתחומים שונים, כגון: תזונה ודיאטה, טיפול במחלות שונות ע"י תזונה ורפואה טבעית, וכו'.
דיאטה

 

יתרונותיו של שיטת  Diet2all (קובי-דיאט) כנגד האחרים

 

1. ראשית נפצח ששיטת Diet2all או לפני מה שמטופלי קוראים לה: "קובי דיאט" ניתנת ע"י איש מקצוע המומחה לרפואה נטרופתית ותזונאי. בהשוואה לתזונאים קליניים אשר על פי רוב פועלים לפי שיטה אחת בלבד והיא ספירת קלוריות.

2. נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדין הינה "תזונאי הספורט" אשר הכשרתם מסתכת בכשלושה חודשי הכשרה בלבד! כל זאת בניגוד לתזונאים קליניים ומומחים לרפואה נטורפתית אשר הכשרתם הינה כארבע שנים אקדמאיות, בנוסף לשנה עד שנתיים סטאג'.

3. בשיטת Diet2all תוכלו לקבל החזרים כספיים עבור הביקורים בקליניקה בסך של כ-66% עד 80% ישירות לחשבון הבנק.

4. מי זכאי להחזרים כספיים? הזכאים להחזרים כספיים עבור פגישות הטיפול בקליניקה הינם: עובדי מדינה והמבוטחים (כגון: פניקס) בפוליסה מקיפה. עימם נמנים עובדי חב' חשמל, בזק, סלקום, פלאפאון, אל על, רשות שדות התעופה, עובדי בנק דיסקונט, מורים (משרד החינוך) וכו'.

5. ההבדל "הקטן": חשוב להבדיל בין אנשי המקצוע השונים: תזונאי (דיאטן), יועץ בתזונה ומומחה לרפואה נטורופטית.

תזונאי קליני הינו איש מקצוע אשר למד כארבע שנים יחד עם הכשרה קלינית, לעומתו "יועץ בתזונה" הוכשר ע"י חברת ויטמינים או מקום פרטי אחר, על פי רוב למשך כשלושה חודשים בקירוב.

הנטורופת למד 4 שנים לפחות את כל תחומי הרפואה הנטורופטית בנוסף לתזונה. הנטורופת מטפל במחלות שונות, כגון: מחלות לב וכלי דם, סרטן, סוכרת ועוד...
 
לסיכום: בשיטת Diet2all אתם מקבלים הכל! מחירים מוזלים (החזרים מחברות הביטוח), טיפול תזונתי לעיצוב וחיטוב הגוף, טיפול במחלות רקע כאלה ואחרות...

לפני הדיאטה ולאחר הדיאטה

דיאטה מהירה
יעקב עזרא Ph.D, מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן כושר. מרצה במכון מור (לאוסטאופורוזיס) ובבית הספר להסמכות מאמנים של וינגייט - באוניברסיטת ת"א (אימונים לפיתוח הגוף ותזונה).
כתב את הספרים: 1. אבן הפינה בתחום פיתוח הגוף. 2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי. 3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאות!
בעל קליניקה לרפואה נטורופטית ונותן שרותים:
* טיפול במחלות שונות (כולסטרול, מחלות לב, סוכרת ועוד...).
* דיאטות הרזייה ועיצוב הגוף.
* פיתוח גוף - עיצוב וחיטוב הגוף.
לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140  
                    

 

דיאטה אישית ומהירה
 
דיאטה אישית - דיאטה מהירה
 
logo בניית אתרים